Prijava

Svi mi vecinom u srednjoskolskom periodu smo zbog fizickog izgleda,rada hormona i ostalog igrali manje vise razlicite igre koje su specificne samo za taj period.Meni je jedna od najomiljenijih bila "studenti sa koledza".Cilj igre "studenti sa koledza" je da oponasamo scene iz grupnjaka i seks poze (naravno u obucenom stanju jer nismo bili ludi ko danasnja deca) i desava se uglavnom kada gubimo casove iz dosade ili nekad ali veoma retko na velikom odmoru.Druga omiljena igra mi je bila "pijani retard" ta igra se desava kada izadjemo da klosarimo i onda medju nama uvek mora biti neki lik koji ce se odvaliti dok ostatak ekipe je pripit i trezan.Nakon klosarenja odlazimo u pekaru koju obicno uvek jedemo i obavezno sa sobom vodimo odvaljenog lika.Odvaljen lik treba da trazi da jede i da lupne neku nebulozu (npr. da trazi tost sa kremom ili u burek da mu se stavlja senf kecap origano itd...) od koje se celo drustvo smeje pa cak i radnik sam.Radnik nas poznaje duze vreme tako da nece nas nikad istera jer ipak razume covek da smo jednom mladi.