Prijava

zasto je u danasnje vreme tesko naci normalnu cestitu devojku sa kojom ces imati analnu penetraciju da ne kazem seks i da li je istina da devojke vole analno
http://image.prntscr.com/image/b778923cda3648ad8dcf8825c8fdf0c4.png

tebi jeste tesko, normalnim ljudima nije

Jel ti stvarno mislis da je tako nesto lagano izvesti? Da li si ti svestan koliko je to nehigijenski, neprijatno po obe strane i na kraju krajeva neprakticno? Kad probas razumeces.

bombas, ocigledno ste ti i ta riba amateri u tim stvarima

prvo se dildo umoci u kantarionovo ulje onda ubacujes dildo polako, sve dublje i dublje dok se ne razradi

pa tek posle toga ide penis

ti to iz ličnog iskustva

ja sam jebao analno da se ne lazemo ali to je bilo pa proslo hocu reci sad je retko naci analno jebati kurcem u dupe jako

haahha a bratić što okačio privatnu sliku, bole ga q

ja sam jebao analno da se ne lazemo ali to je bilo pa proslo hocu reci sad je retko naci analno jebati kurcem u dupe jako

Ok... nego kako je u osmom razredu

super brt..nisam osmi sad tek treba da slusam inace nosim sve knjige kad idem u skolu nikad ne kasnim na cas

znam bomba da ti je krivo nikad nijesi jebo u dupe aaaaaaaaaa bruko jedna provali sam te ovo je i bila svrha

Nisam brt, jebem samo kurcem u picku. Homoseksualne stvari me ne zanimaju.

Lažeš, lažeš. Voliš ti kada te karamo ja i ol u buljsona. Kada ti vadimo sjemenke od paprika iz čmara svježe obrijanog za naše kurčine

Smiri se degeneriku

Hahaha Bombaš brate eksplodiraće ti jedna spermobomba u čmaru ako ne prekineš da laješ

bombas
Smiri se degeneriku