Prijava

Pa usralo vas malo na pocetku da nakupite kredita pa ste istripovali da znate nesto

Pogotovo coa i njegovi kalinici

Eno izašli rezultati, od četiri igrača na pf/c imam ukupno 15, hahah

Dukka prvi, pa ne, tačno ovo kolo nije moglo da bude govnjivije.

Не капирам шта те буни, Цоа, нешто си се истриповао.

И ето га Млата на 25 поена, Цоа на 50, биће ово отворено до последњег кола изгледа.

Mislio sam da nisi imao faveranija do sad, oprosti.

Дука најбољи резултат кола и то без Ленгфорда, честитке.

Признајте да сам ја Гомељски кола са Шилбом и Митровићем и без Де Колоа и Ленгфорда. :)

Šalim se, mitke, itudis ti nije ravan, za mitra skidam kapu, šilba buđavog bih i ja uzeo, nego mi je zafalilo malo, pa je micov bio alternativa.

Lako je ubosti dvojicu takvih, 'ajde ti uzmi 15 poena od četiri centra koji zajedno vrede 270 kredita, čik da te vidim.

Pauza naredne nedelje, nema EL, bedak.

И ја се двоумио између Мицова и Шилба и рекох дај овог црњу добро скаче (вајт мен кент џамп) плус било би то превише Срба у екипи, то одмах није добро.

Сад сам мало у проблему за сљедеће коло, мораћу добро да упратим ситуацију у куповима, ко се потрошио, ко је у успону форме.

Надам се да ће Симоновић да се наоштри против Турака, плус нам је ова са Галатом једна од маст вин утакмица. Митровића ћу добро да размотрим, мада мислим да тешко да може шта да уради у рекету поред Тајаса играчине. Љуљ вјероватно лети напоље, а и Шилб би могао да уступи мјесто некоме, али о том по том.

Derik Braun ili Vojtman umjesto Ajona? Šta mislite?

Браун ил има 12 или 35+. Тотално непредвидив.

daa imao sam brauna dugo ali se razmišljam nešto zbog kombinovanja cijena da uzmem vojtmana.. razmisliću još malo jbg

минут и по пре почетка видим да је гаудлок у дуксу, дотрчим до лаптопа оно 55 секунди до закључавања и гаудлок са црвеним крстићем, аупичкуматерину, мислим да сам на 3 секунде до краја успео да угурам јебеног девина смита, први на кога сам наишао од доступних играча. који ће ми курац девин смит немам појма, али јебига, ваљда боље и он него 0 од гаудлока.

хтео сам копонена уместо џејмса, баш очекујем да копонен набије 20 лагано, и уз то брауна уместо данстона, и принтезиса уместо фаверанија, а сад све у курац, али добро.

E u kurac, do 20 minuta pre početka sam radio izmene, nisam posle gledao i sad vidim da je malo posle toga dobio krstić

Mene usralo da sam ga sklonio i ubacio Singltona, nisam pojma imao da nosi krstić

Ja sam i zaboravio na izmene potpuno ali dobro svakako me bole jaja za ovo sada

А и ја будала, два дана комбинујем рендолфа и принтезиса, и сад уместо да узмем рендолфа па да уместо гаудлока убацим неког бољег, типа богдановића макар или тако неког, убацим брауна и онда сам био принуђен да узмем смита. Но јбг, добро сам и ово стигао. Само ми сад усерава измене и за наредно коло. Сад ће да ме усере и да има 2.