Prijava

A i imaće neka legenda Lekavičijusa ili tako nekog

ово је коло за победника 260+, ја не знам имам ли 150, нећу ни да гледам, срамота ме је

Ја сам мајстор да купим играча, он да дрка курац, па буде продат, азатим одмах сљедећу саспе 30+ индекс.

Љуље, на курац те набијем!

Митке
Ја сам мајстор да купим играча, он да дрка курац, па буде продат, азатим одмах сљедећу саспе 30+ индекс.

1. принтезис
2. данстон

обојица 30+ након продаје. само у претходна два кола. опак њух имам.

Ja sam prodao ljulja posle 5 kola i kupio doncica. OK?

Добро, ја сам макар Ертела утрефио, да не буде тотална катастрофа.

Malo iznad 200 na kraju

189, значи прилазиш ми на мање од 20.

Okvirno imam oko 170 baš ne znam tačno, ali svakako ni blizu da vas stignem za sad.

Најгори тренер уз Репешу дефинитивно.

Šef struke Galatasaraja Ergin Ataman je navodno izgubio strpljenje i proterao Emira Preldžića i Blejka Šilba iz tima.

I naravno, sve pod preduslovom da se prognani ne pomire sa trenerom

Dal su na traktorima otišli iz Galatasaraja

Poglavar muslimanske crkve Evgenij Otomanski bacio anatemu na nji

Млатони
Dal su na traktorima otišli iz Galatasaraja

сад ће стеван из саосећања да их обојицу убаци у тим и остави нас да се бијемо за прво место аахахахахх

Hteo sam Rada da uzmem, ali sam uzeo Jankunasa jer ga verovatno imate vas dvojica.

Micova nisam uzeo, to je potencijalni zajeb isto.

Jankunasa sam imao u 3 od 5 kombinacija, ali sam na kraju odustao iz istog razloga iz kog ti nisi uzeo Rada (koga nemam inače, nisam ga ni razmatrao čak, iako je logičan izbor kad nema smita, gaudloka i milera), a i Jankunasa nisam uzeo jer nisam mogao da uklopim ostatak tima a da mi ne pretiče 15-20 kredita, a to je u ovoj fazi igre baš luksuz, pa nešto ne volim takvu situaciju.

A i bolje što nisam sad kad vidim da ga ti imaš. Koga si dao za njega, rendolfa/melija?

I da, jeste li uzeli dončića za ovo kolo?

Sta logican popice 5 rampi od nadrkanih crncuga olimpijakosa sta kurac

Dao sam Melija, ali da sam znao da Jović ne igra, prodao bih Kuzmića. I ne bih uzeo Simonovića :D

Nisam uzeo Dončića, čini mi se da je trenutno u lošijoj formi malo.