Prijava

Dixon kulturno 20 index u prvom :)

александаркг

I jedna luda izmena, uzeo danstona umesto brauna, eto, jer mislim da obojica imate brauna, pa da napravim razliku.

Овако док сам гледао, Данстон доста бољи од Брауна, али индексно и није нека разлика.

Сви имамо Јуда, је л' тако? Да?

Mlatoni rece da ga je izbacio

E jebem te mlatoni bas

Е баш бих ти поверовао

Da da sad kao ne bi a dve sekunde si se treso ko oprcana zecica

Koji je bre andrak Judu, što ga je Danston toliko prestravio

E šalio sam se, nemam Juda

Daj bre pa opet me jebe danston kad ga uzmem, prošli put u minusu, sad 12 poena i indeks 6, a centar je, pa svašta. Solidnu razliku sam napravio baš.

Ne proslavlja se ni Braun baš nešto, tako da ste manje-više na istom. Ali što je Bogdan aktivan, 15 poena, 3 asistencije i 4 faula za manje od četvrtinu ipo.

Vrhunski je odigrao drugo, ali 'de, pojeo bih se da sam ga uzeo a da ni minut u prvom ne odigra.

Ala stevana usra sa diksonom, najbolje 40 da nabije sve mu jebem. Bravo stevan.

Па био је ред да ми врати за оних -5. само што немам појма колико тачно има на крају, 25-30, не ради евролигин сајт опет. А и Ханикат ме занима.

Imam printezisa bolesnog, meli podbacio, danston ništa nije doneo naspram brauna, ovog puta definitivno odoste na nedostižnu razliku. A hteo sam i melija i printezisa van, uz ertela, ali jbg, ko onda da mi se razlikuje u timu od vaših igrača ako izbacim njih dvojicu, i odustanem. I jbg.

Ја сам појео говно с Јанкунасом, али се надам да ће Жижић бити бар приближно добар. А јуче кад ме Армин (изгледа да ради и за Млату, не само за СНС и кладионице) пореметио с информацијом за Богдана, поништим измене, погубим се, одлучим да се вратим првобитној одлуци и код последње где треба да избацим Рендолфа и убацим Кузмића остало 30 и нешто секунди и нисам имао храбрости да ризикујем ваљевски сценарио. А Кузмара би могао да буде много бољи од Рендолфа, то је јасно.

Coa, mislim da grešiš što toliko gledaš i razmišljaš šta mi ostali imamo, bar sam ja takav utisak stekao da o tome dosta vodiš računa, Pre ovog kola je bilo još najmanje 6 kola do kraja, 40 poena razlike nije prevelika predsnost da moraš puno da rizikuješ. Nego uzmeš praviš najbolji mogući tim ne obazirući se dal te igrače imamo Stevan ili ja, ne radimo uvek svi iste izmene a ako izbegneš kiks postoji mogućnost da ovi drugi nisu i onda na jednom igraču može da se pravi razlika.

Evo pretprošlo kolo ja imao 40 više od Stevana, onda sam sjebao tim jer nisam uzeo Lengforda al sam imao dvojicu drugih iz Uniksa (ubacio Koloma) i imao sam najgore kolo od početka. Onda pred ovo sam bio u kurcu jer sam morao da menjam Datomea i uglavim Lengforda nekako, a nisam mogao da izbacim sve koje sam želeo (Ertel. Kolom, Parahovski). TI npr nisi imao Datomea i imao si Lengforda, automatski si bio u prednosti za izmene, pa si mogao da ubaciš Vonamejkera umesto Ertela a ja sam morao da zadržim jednog od Ertel/Kolom i dodam mu jeftinog pleja. Ti si npr mogao da misliš da meni cvetaju ruže i da mogu da uzmem koga hoću pa da namerno izbegavaš neke igrače a ja se krpio žestoko. :)

Ko zna za koga sve taj čovek radi