Prijava

Imas li zizica stevane majcin sine

Izbacio sam ga, već vidim jak dabl-dabl od njega.

Dobro si uradio.

Ja sam prodao Dekoloa, Bogdana sam ubacio

Klejburna umesto dekoloa, a imao sam već bogdana, singltona i lengforda, naravno.
Tanko, malo preko 100 od petorice i šengelije, ako dekolo ne bude igrao možda i bude nade za nastavak.

Pogodismo s Dekoloom, jebasmo mu majku

Претпоставио сам за Жижића, али баш сам желео да се упувају сви из Дарушафаке, ни Вонамејкера нисам узео. Параховски играо мало, јер је Вилијамс изгледа одиграо меч каријере.

Али мислим да ћу имати добар резултат, све остало је било од коректно до одлично.

Oko 30 razlike imaćeš pred PO ako sam dobro izračunao

Чек, која је разлика сад била?

16 valjda. Ja imam u ovom kolu oko 185

Онда ће бити око 40, пошто ћу сад имати 209.

Надао сам се да ћеш се имати слабији резултат, признајем.

Ma bronza se osvaja, šta mi treba ta muka da se borim za prvo mesto pa da slučajno izgubim i onda svi da viču gubitnik, gubitnik, neka hvala, OSVOJIO sam bronzu. I poklonio sam vam zlato i srebro, eto, opet sam popušio kurac sa izmenama, dao danstona sa 22 a ostavio šengeliju s 0, solidno pogodio s vađenjem dekoloa, a ćinćarini mislim da je bio bolji od ertela koga sam uzeo opet.

Čestitke stevan, dobar rezultat.

Onda nisam pogodio koga sve imaš. Dobar rezultat je to, svaka čast. Pa s obzirom da nisam imao Dekoloa a jesam Hangu i Jankunasa nije loše na kraju.

Stec, onaj drug tvog druga je drugi u drugom delu sezone, kontam da je u top10 sad

Зар не може да се види генерални пласман?

To sam na aplikaciji gledao, tamo ranije izbace al imaju samo top5 generalni

Шести је бокте

Изгледа су сви онако жестоко испромашивали. Ја сам се прославио са Скукасом, Датомеом, Воронцевичем и Данстоном, а изгледа ни Спанулис неће бити много бољи.

Ovo je moj tim:

Teo
Vonamejker
Spanulis
Dekolo
Bogdan
Singlton
Judo
Printezis
Rendolf
Danston