Prijava

ma stoji to brt ali larkin me je sjebao jbg ali dobro klaćemo se xd

Ma stizes ga coa sto posto xd

angažujem hakere han pijesak ako dođe do petog kola xd

Како Богдановић игра, људи моји...

Две бруталне партије, стварно.

Млата ће смањити заостатак за 10 поена + Клејбурнов сутрашњи учинак.

значи за 45, напред млатони!

то што ћу ти ја прићи на 80 те као не брине

усро си се види ти се по гласу.

Sutra očekujem da Klajburn izdominira sa 2 indeksa

Eh da nisam pravio izmene

Lepo ja kažem da mora efes da gura više pod koš jer je nemoguće da im opet braun i danston budu onoliko loši, i izbacim printezisa i od ove dvojice uzmem brauna, pa da.

Edit: I bez razmišljanja sam dao ajona za rendolfa, ciganin meksički izbi na 30+. Solidno usrane izmene.

Uh, žestoko se zakuvalo, 25 razlike, minimum dva kola do kraja a solidna šansa i tri da bude, bogami, stec, drži gaće.

jel znate kako cigani i realovci zovu Vonamejkera

Childmaker XD

Млато, избацио сам Шенгелију, не брини

Daj napiši tim da pratimo

Ишао сам на строгу сигурицу.

Вонамејкер Љуљ
Деколо Богдан Ханикат Клејбурн
Рендолф Јудо Принтезис Војтман

Једино сам размишљао о Спанулису уместо Клејбурна, ал њега редовно бирам у лошим моментима.

Samo Ajona umesto Rendolfa imam

Какав ужасан избор на двојци и тројци. Не постоји "сигурица" опција, па да се одлучим за то, а теби да оставим да ризикујеш.

Dajte timove vas dvojica da pratimo.

Cenim da je Stevica igrao na sigurno sa Ljuljom i Vonamejkerom, a Mlata, pošto nema šta da izgubi, ga juri sa Dončićem ili Vilbekinom. Mada Mlati bar dva igrača trebaju da bi stigao razliku

Pa nije baš da je sigurno poslednje kolo, ali opet, kapiram i ja da je mlatoni išao sa dosta jeftinijim timom, i da u timu ima žižića sigurno, ajona (kojeg je i stevan garant uzeo sad jer je ziheraš, samo je gledao da napravi isti tim k'o i mlatoni xd)

Da da, u pravu si, ja u glavu utuvio da je poslednje kolo i bog