Prijava

Jebeni edelštajn, ili kako se već zove, ne ubacuje Cirbesa i Smita celo drugo poluvreme, a igraju mu kolton ajverson i pnini jebeni pa lolčina

јеб'о му пас матер јеврејску и њему.

мислим да имам 40 + 3, од тога је један МИЛКО БЈЕЛИЦА. па добро, биће ваљда 55. а с кредитима ћу бити на истом после овог кола због четири дилкана који су успели да остану испод 5, или у минусу.

Meni sjutra gudura, simonović i đenk

cirbe mi u padu opet ali ostavljam ga i dalje, mora biti rasta u sljedećem kolu.

Koti Klark novi ljubimac, koja preljepota u igri njegovoj, solidno inteligentna glavica, samo da nije ona povreda ozbiljnija, ne planiram da ga menjam u skorije vrijeme.

Cirbes će biti promašaj pored onog degenka jevrejskog, igra mu samo prvo poluvreme, ne znam koji mu je kurac. Tako večeras, tako prošle nedelje.
edit: ok, nisam video da je prošle nedelje imao 5 ličnih xd

па кад главоња не уме да се сачува да не направи три фаула средином друге четвртине, јеб'о му пас матер и њему.

нека, доћи ће ово на своје, још једно коло ћу да жртвујем па онда испочетка.

5 дана ми стајао Клејбурн као замена за Гудуру и 15 минута пред почетак поништим то и убацим Вилијамса уместо Рендолфа. Клејбурн ништа од раста, Вилијамс максимални раст, Рандолф максимални пад, испала одлична одлука, па нек се и упува Гудура, није скуп.

Моерман објаснио, ако треба неко да те штити бићу Моерман.

А Дончић задовољавајућих 8,8 са два слободна и без шута из игре.

Само да сутра буду коректни ови што су остали и биће то добар помак у односу на прво коло.

Ma nije samo zbog faulova, ako se dobro sećam, nema on ni u ligi neku minutažu. Ja računao tu se deli minutaža, ali prc, stvarno mu malo igra za sad.

Valjda nije onaj debilni razlog kog se mnogi treneri pridržavaju, kao ako igrač ne igra toliko dobru odbranu ili nije nešto pokretan, onda će da stavi nekog dobrog odbrambenog igrača ili barem bržeg, niske petorke i te gluposti, na stranu što taj Cirbes može da napuni koga hoćeš na drugoj strani.

Makabi previše privatnika ima da bi koristili Cirbesa u onom u čemu je najbolji - napad iz pika. Ja se zajebao i uzeo ga jebo me on, leti posle ovog kola.

Samo da Clarke nije ozbiljno povređen, gde i njega da menjam.

aко треба неко да те штити бићу Моерман

xD

kao što sam i pretpostavljao, očajan rezultat, ali sam makar uspeo malo da iščupam kredit. nisam mogao mogao da izbacim krunoa simona i derika brauna koji su me koštali oko 35 kredita u ova dva kola (znači jednog dangubića), ali sam zato izbacio rada koji uhaci 20p realu jbg. trenutno imam trojicu koji bi mi svakako bili u timu, ovi ostali su ili iznuđna rešenja ili promašaji. trebaće mi dosta vremena da sklopim kršten tim.

dobro, i klajburn neka bude četvrti, mada sam znao da neće biti konstantan

Ja vise od dva igraca juce nego od sviju zajedno prvo kolo xd

A rudu/radu i pored jucerasnje partije pala cena jebem ga u minus 3 u prvom kolu

Edit: tek sada vidim da je budjavi kerol sasuo 18 poena kada sam ga ja izbacio haha pa jebem ti i fantazije i kladzu i sve u kurac vratite mi normalno gledanje utakmica

Ja od 4 igraca solidan 51 poen, jos cekam Barnjanija kapiram da je on sigurica, imam Guduru i Milka, nadam se njijovoj dobroj igri i Kalatesa. Akonjon sta uradi - uradio. Nadam se da prelazim 100 poena ovaj put.

Cenim da sam među top 5 ove nedelje. Skockao sam perspektivan tim.

Manje od 50 u ovom kolu, možda čak i nadmašim psetov rezultat, lol.

Luka Mitrović -3
Kakav slepac!

Uzeo sam papasa, zato je u minusu, samo da znate.

Propast. Jedva 50-ak. A ni kredite nisam nakrpio.

Simon će me dići iz mrtvih sad, samo da obaračunaju govna