Prijava

Ko je uzeo Simona i Dayea ja sam.

Očekivao sam da Pao dosta gore prođe u Moskvi, al' vidim Papasu dovoljno da ima indeks 4 za maksimalan rast, reko' toliko će nagurati. Gudura mi najbolji danas.

ja 108 poena u ovom kolu. Promijeniću đenku i grangera i moooožda cirbesa pa da probam da vatam preko 120

124, задовољан.

александаркг < 60
овакво коло нисам могао ни да замислим, са оволико промашаја.

ваљда сам испуцао лоша кола за неко време, све што сам ухватио било је уз курац, папас, хикмен и антипов су ми измене, ОД ИЗМЕНА УКУПНО -2. да не набрајам котона са -4, цирбеса и слично. добро, добро, горе не може, сад само да се консолидујем и направим говна од ове пите.

не да ме фрустрира овај фантази, једе ме више од кладионице. јеб'о ме фантази у пичку.

Ја мислим да око 103 имам, што није лоше обзиром да сам ставио једног играча од 8 кредита са сигурном 0 да бих могао да купим неког квалитетнијег да ми поврати пад кредита из прошлог кола.

Мало ми је Рики Хикмен подбацио индексним поенима, али је имао максималан раст цијене, слично као и Токо Шенгелија.

Sa 15-og na 13-to mjesto... i to sa timom vrlo patriotskim.
Sad razmišljam da počnem malo više kapitalistički pristup ovom takmičenju da zauzmem pa da vas ošurim sljedeće kolo

Aj vidite kolko sam ja imao da ne ulazim sa fona

Loše izmene u pičku materinu, znao sam da je trebalo cirbesa zameniti u onoj ekipi silovatelja... Guler još i izvuče nešto koliko je loše odigrao utakmicu

Pozz za coukg o/

Pa dobro s obzirom da sam vratio dosta kredita i da mi je to bila taktika a ne poeni vrh sam prosao

I imam.25 kredita u steku plus za sledece izmene al cu opet da trazim rast cene

мислим да ће ми чир прорадити вечерас.

оспе добијам јебем ти матер

не може ово више овако, хикмен и папас напоље већ после овог курца који су ми утерали, јебало ме скупљање кредита. скупио сам -15 у овом колу.

и оставио сам бруса котона који има пад цене сигуран, и за то ми се јебе, аукурац красни, нова тактика, већ касним 100 бодова. мада још гомила кола, највише ме јебе што касним с кредитима, не бих бринуо иначе.

Ko je brat sto je imao 40 poena? :)