Prijava

Simon u ekipi mi ne bi bio ni da je u prvom kolu imao 30 indeksnih poena pri ceni od 35, i da mu treba fazon -5 za maks. rast, opet bih zazirao da l' će imati maks. rast ili ne. Zato uzmem papasa, antipova i hikmena koji su bili izvesni za maksimalan rast, pa sa dvojicom poduvam i s kreditima i s poenima.

Nije loš izbor simon, ali ja ga onoliko nekonstantnog ne bih uzeo bar dok u pet uzastopnih kola ne ubode po 10-ak poena i sabere 4-5 skokova, a to se nije desilo otkad znam za njega jbg.

Рећи ћете у сриједу, куд не послушамо оног Миткета, момак би у праву. :)

Ja imam Simona u ekipi za trojke

U prošlom kolu je zaradio godišnju platu.

Ништа , Симоновић за сличне паре и надати се да ћу напунити као против Турака.

Imao sam simona već i zadržaću ga definitivno pa da će protiv barse imati 0% šut iz igre i 1 defanzivni skok, jer jebi ga ja želim da vazda imam bar 4-5 domaćih igrača u timu i da pokažem ljudima da pravda uvijek pobjeđujue!

Млатони
Ja imam Simona u ekipi za trojke

добро, наравно да га имам и ја ту, да си написао да га имаш у екипи за асистенције, онда бих мислио да си луд. или да си митке. :)

Do kad mogu da drkam ove izmene i to

Још 7 сати и 51 минут

Do jaja, fala mitke

Нема на чему брт.

Zizis, Vezenkov, Mačvan in
Hikmen, Bjelica, Cirbes out.

Do petog kola jurnjava s kreditima, možda i do sedmog.

I ja imam zizisa i Mačvana, a za lv na kredite sam stavio još i koksala iz galate jer se nadam da će imati oko 7 indeks što bi mu bilo dosta za rast

Избацио Кларка, Папаса и Вилијамса, убацио Ленгфорда, Хангу и Рендолфа.

Klark, Guler, Cirbes out
Parahuski, Osman, Guduric in

Parahuski indeks 12 za 2 minuta, lep izbor za sad.

kasno se uključih kakav je vilijams za sad??

EDIT: I imate neđe da mogu da pratim uživo statistiku igrača?

u njega se možda i najviše uzdam za rast sad. Uz mačvana mi je do sad donio i najviše kredita i poena... tj jedini mi je konstantan bio

Statistiku pratiš na euroleague.net