Prijava

ma znam ali ne znam je li uživo to

EDIT: Jeste! ODlično!

Ne gledam utakmicu, šta je s Moermanom?

Wiliams prvo poluvreme igrao 2 minuta, da mi sjebe i tiket i index pa jebem te srećo

Vilijams indeks 2 hahah

Pa ja ako do nove godine budem ostao na 200 kredita da se bijem nogama u guzicu

Bredli Vonamejker se mora uzeti u tim, 30-35 minuta igra, i uklopio se već. A i kad mu ide loše istera 10-15 IP. Taman ako zizis ne zasere u ovom kolu, a imam utisak da hoće, mogu da ga uzmem.

Hanikat jebena mašina za skokove. A i ovaj De Kolo je solidno počeo da mi ide na kurac.

JEB'O ME MAČVAN U USTA I OVO SKUPLJANJE KREDITA PREKO DEBILČINA POPUT PAPASA, MAČVANA, HIKMENA, ANTIPOVA ITD.

Mačvan dva kola po 20, daj da ga uzmem, treba mu jedva 10 za rast, mačvan 1, ok, super rast.
Papas prvo kolo 20+, daj da ga uzmem, samo da ne ode u minus i raste - ode u minus.
U, vidi bedni antipov u prvom kolu 8, pa on raste lagano, daj da ga uzmem, u sledećem kolu -2, u ovom 0.

Sreća te sam makar hikmena isterao odmah, ali sutra zizis ide u minus kako mi ide ovo skupljanje kredita.

Хикмен слина најгора. И Рендолф није нићта бољи матер јебо своју.

Khem Birč me jedini za sad nije iznevjerio...

Ovo sad imam Jaku, Luku i Rendolfa i čini mi se ako ja kapiram dobro sad ovo da će ako nešto ne zaseru do kraja svi imati neki blagi rast....

Sjutra imam Simona, Guduru i Zizisa... Nadam se da ću konačno jedno kolo zavšriti u bar nekakvom plusu

Mali Dončić brat najveći, gura iznad 23-4 lagano do sad.

A šengelija crni, 4/4 na startu, idealan početak, i onda izgubljena, izgubljena, faul, faul, promašaji, nije mogao više da zasere utakmicu, kao da se pretvorio u tejića, ma m'rš.

Ja za sad doncica, haketa-heketa kako god i bradulju, jedino moermana sto sam podbacio, ali od cetvorice skoro 60, ok prica kontam.

koliko će trebati za sat, kako cenite?

imam tim sa dončićem, teom, andersonom, parahuskim i birčom, ko jebe ja

U jebote ala imate poena čim pitate za satove hahaha.

El će moći da se menja između ova dva kola?

ja mislim da će više malo

u jednom timu imam dončića, de koloa, legforda, vojtmana, birča i još neke solidne. biće možda oko 200, teško preko

u ovom timu naravno imam mačvana, osmana, moermana i tako

Моерман и Огастин који изгледа није ни играо нуле, остали двоцифрени, али ништа претерано спектакуларно. Још само Гудура сутра. Изгледа да ће бити лоше коло.