Prijava

To je za rast od 15% brate... je l ti misliš da svi igrači rastu samo po 15%? :D
Mislim pogledaj malo kako izgleda ona tablica haha, pa onda bi fazon svako morao da igra jedno 30-40% bolje minimum od prosijeka da bi otišao u rast

не мисли митке да сви играчи расту по 15%, нисте се разумели.

само за војтмана имајте у виду да сад игра против олимпијакоса који по правилу лепо чува противничке центре, макар им један од центара био и милутинов, требало би да се и барњани враћа већ сад јер није био повређен озбиљно, дакле војтман свакако неће имати слободу као против реала, и треће, наредну утакмицу иду на звезду моћну, а војтман је млад момак, одузеће му се ноге од атмосфере. џд

За максималан раст сам мислио. Мали превид усљед умора.

Ја сам скапирао шта је Митке написао, а видим и тамо на сајту да је у праву. Не капирам ових Пазлових 6,32.

само за војтмана имајте у виду да сад игра против олимпијакоса који по правилу лепо чува противничке центре, макар им један од центара био и милутинов, требало би да се и барњани враћа већ сад јер није био повређен озбиљно, дакле војтман свакако неће имати слободу као против реала, и треће, наредну утакмицу иду на звезду моћну, а војтман је млад момак, одузеће му се ноге од атмосфере. џд

Ma znam ali samo mu rekoh u fazonu da je to tip igrača na kog može računati u svakom slučaju ako ne zna šta da bira... a mislim nije sad to neko cimanje oćeš li mijenjati igrača ili ne ako svake neđelje pratiš.

Inače to protiv zvezde bih makao i LeBrona da imam u timu haha... pa nijesam tolka stoka da zarađujem na krvi srpske djece!

За максималан раст сам мислио. Мали превид усљед умора.

Pa jebi ga mitke mi ođe pričamo sa psetom koji ima jedva 390 kredita na raspolaganju a ti pričaš o maksimalnom rastu haha :D

Не капирам ових Пазлових 6,32.

A to je moja doktorska računica brate... nijesam ja pička da gledam one tablice rasta, sve ja to ručno.

Jebi ga, mi u medicinskoj samo 2 razreda matematiku imali

Ја убацио Принтезиса мало да се коцкам. Јбг, кад су пустили онолико Рендолфа јуче (испромашивао се додуше) вјерујем да ће ту Принт наћи своје прилике да уваља једни 15+ индексних поена. Убацио сам и овог Арта из Уникса веселог, надам се да неће засрати са фауловима и да ће набацити бар 10 индексних поена. И Хикмена сам се отарасио, видјећемо шта ће мистериозна измјена урадити.

Нека буде као данас и ја задовољан, ипак је моја средина табеле.

Едит: Лаку ноћ, фантазери.

Те таблице су спас, прошле године смо сами рачунали и одокативно ценили.

Мислим да је време да се растанем са Ларкином, иако мало ризикујем са његовом заменом. И Моермана ћу да се решим, иако капирам да би могао добру партију да има против Ефеса, али треба му одличан учинак само да би задржао цену.

Размишљам да ли је паметно оставити Ленгфорда, јер иде на ЦСКА. Мада би он могао да има неких 20-ак без обзира на то да ли ће их ЦСКА натрпати. Или да искористим трећу замену да се решим Лоџеског који се стално врти око 12-13 поена. Или убацити Парахоуског који има баш добре шансе за раст цене, али где ћу с два играча Уникса. Огастин/Аугустин ми и даље блеји у тиму, не знам ни зашто је пропустио ово коло, али мислим да нећу сад да га продајем кад се срозао на 40.

"Nemamo preciznu informaciju, ali Bogdanova povreda izgleda ozbiljno. Neće biti u timu protiv Galatasaraja u petak, to je sigurno", rekao je Željko Obradović.

Нема на чему. Кад већ нема инџури рипорт, кад неко наиђе на нешто слично, нека окачи.

Атрактивнији потези у Еврокупу синоћ него у Ел.
https://youtu.be/o-pbpUj-rGs
https://youtu.be/koipKC3HUlk

132 поена, лепо. Штета што ми Барњани није игр'о. :/

Ribas završio sezonu, eto i od mene, dosta vam je, više ne dam ništa xd

Valja verovatno uzeti olesona sad kad nema navara i dok nisu doveli novu dvojku, al' ja ga neću protiv brosea, pa neka izgura hiljadu. A i nemam ga gde, gudura je prioritet, iako će ga pao dobro pripaziti pretpostavljam, al' raste jbg.

Kako da saznam da li je Ogastin u timu?

Za Ogastina se ništa ne zna

Meni treba jedan SG/SF i u opticaju su mi Simon/Hanga/Oleson, menjam ih na svakih 20min. Na kraju ću na random da uzmem jednog i a u kurac

Da nije neka fora da ga je Itudis odmarao zato što odmah sada odmah igraju novu utakmicu?

ja sam ovo kolo resio da se kockam sa jakom, parahuskim, ajversonom, i jos par ovakvih indijanaca, pa sta bude :)

117 pojena ;d

edit

kakvi krediti oO

Meni treba jedan SG/SF i u opticaju su mi Simon/Hanga/Oleson, menjam ih na svakih 20min. Na kraju ću na random da uzmem jednog i a u kurac

сваки од њих има неке мане и предности (сем ако не мислиш на круна симона, њега бих у тим радо за ово коло), ал' сам заобишао сву тројицу.
разматрао и ја дуго шта и како, па да л' да дирам сад кад сам већ мењао, па не бих, нека га на крају, папас остао, и мачван исто, то није добро јер и даље покушавам с кредитима ал' они могу да ми усеру све што би ове измене могле да донесу, ал' то му је што му је, ако не подбаце неки изненада, ваљаће ми тим од следећег кола. а онда да кренем у потеру за вама јбг.