Prijava

Ko je izbacio Lengforda da bi ubacio Vimsa ja sam

Bogami vidim ja da ću ovo da menjam maksimalno do trećine Evrolige, posle ću pustiti da sve ide svojim tokom, tako će biti bolje

Ушићарио сам кредите на Дончићу и Парахуском, да би се на све то галантно попишао Принтезис јебени са 3,3 индексна поена. Уз то сам и Хикмена избацио из екипе. Генијални потези, морам да примјетим.

Mitke, ne može da bude genijalniji od mog, upravo sam bacio 40 indeksnih poena niz reku, pa to je više nego što je pseto uzeo u prvom kolu

a realno sam postavio standard u prvom kolu, ono nije lako uraditi taman da pokusavas xd

sve ovo sto mi se sada desava je samo posledica prvog kola

Е мој Лечки, брате напаћени, иста нам је туга. Псето креће у жесток контра напад.

Баш би било лепо да сам избацио Дончића уместо Ларкина. Да ли је сад прави тренутак да се избаци млади Словенац, пошто кошта 50 и таман да вратим Ларкина? Следећу игра против Галате у Мадриду, могао би опет да покида, то ме мучи. Или да вадим за ово коло Колома, пошто иде Фенеру, па после тога да га вратим и тада се захвалим словеначком кошаркашком драгуљу српских корена?

ја вадим дончића ако будем имао слободну измену. доста је.

100+4 за сад, од чега су ту наравно гудурић и папас, с тим што ме папас више брине. може да иде преко 160 у овом колу, а може и да остане на неких 110. имам и слукаса, од њега очекујем доста сад кад нема богдана јбг. видећемо. углавном, солидно узимајући у обзир досадашња кола.

'де да вадиш колома, једини игра уз ленгфорда, свакако ће имати 15-ак за 35+ минута на терену, не може толико лош да буде.

hahahaha kakav kontra napad necu do 100 doci nema sanse, pokusavam da nakrpim makar 420-30 poena da odvedem makar trojicu krstenih

ja ne znam dal ste vi svesni da je meni najskuplji igrac luka doncic hahahahhaahah koja beda

данас сам вратио 20 кредита, а тек иду гудура и везенков, могао бих да се почупам фино.

Ja debil nijesam uzeo vezenkova... ali zato sam imao randolpha noćas kojeg evo 3 kola razmišljao da maknem haha i isplatilo se što sam ostao istrajan :D Kapiram da ostaje do daljnjeg :D

Solidno se i ja počupah sa kreditima do sad... mada bi poeni mogli biti doooosta bolji

Jaka blažić me solidno posrao, ali već sam prebacio 500 kredita iako sam na početku prošlog kola bio na 440... plus sjutra Gudura ima da se fino opremim baš za sljedeće kolo da uzmem Langforda i još nekog pleja možda umjesto zizisa kojeg sam iz još uvijek neutvđenih razloga zadržao hah

Sjutra čekam olessona, guduru, simona i zizisa... poeni za sada katastrofa (66) ali kreditima sam više nego zadovoljan... ako simon sjutra pojebe i zizis ili voitman objasne, plus gudura nabije neki indeks koji će mu osigurati i sljedeće neđelje rast mogu da razmišljam o nekom de kolou ili čak teodosiću

EDIT: Inače zanimljivo da Bogdan nije među najpordavanijim igračima kola a povrijeđen je.

haha ali ovaj tim što mi je u ligi iz kola u kolo sve gori i gori xD

ali zato se držim u eurohoops ligi, a tamo dele nagrade

a realno sam postavio standard u prvom kolu, ono nije lako uraditi taman da pokusavas xd

sve ovo sto mi se sada desava je samo posledica prvog kola

Eeee brate, da si htio da me poslušaš ono što sam ti govorio juče sad bi bio i ti u plusu 50 kredita kao ja...

EDIT: Inače zanimljivo da Bogdan nije među najpordavanijim igračima kola a povrijeđen je.

Биће вероватно чим кад почне следеће коло. На овој сад листи су подаци за трансфере који су извршени између претходног и овог кола које је у току.

Ne verujem da je puno ljudi imalo Bogdana, zbog toga nije medju najprodavanijim

не разумем стеване, па баш зато би ваљда требало да буде на врху најпродаванијих. уосталом, гудура је најкупованији играч, дакле требало би да је богдан бар у топ5 најпродаванијих, једино ако су га баш избегавали јер је био скуп, мада сумњам.

млатони и стеване, могу ли добити податке о вашем тренутном статусу на прелазу из једног у други дан? занима ме да видим нашта личи мој потенцијални резултат, имам ли чему да се надам или не.

Биће вероватно чим кад почне следеће коло. На овој сад листи су подаци за трансфере који су извршени између претходног и овог кола које је у току.

Pa povrijeđen je prije ovog kola što reče coa, ali isto što kaže mlatoni vjrv nema mnogo ljudi bogdana