Prijava

Kolko ne volim ovog rudija au. Kako bih voleo da je nekog milicica ili avodzobija ovako drkeljisao pa da, sto pezos kaze, skuplja zube sa poda polomljenim prstima govnarko mali govnarski

Navijacu za jankunasa da mu se posere po faci evo dao bih sve kredite ove iz fantazija da mu zadene jednu vaspitnu dandaru da ga vidim da cmizdri ko pickica neka

Za sad Teo, Ljulj, Braun i Rendolf zajedno 104 poena... Nadam se da Mlatoni nema Guduru i Simona za koje imam provjerenu informaciju da noćas šutiraju 7/10, odnosno 8/12 trojke.

Pogodak kola - uglavljivanje jankunasa u tim. Bravo za mene, useravam sam sebe. Imao i klejburna, i brauna, melija, judoa kao opcije, sve ove koji iskidaše, i odlučim se za najgore moguće.

Brate ja imam Khema Bircha u timu.. 2 mu je indeks, pet ličnih je napravio za 8 minuta koji jebeni kurac?!

A ponadao sam se da mogu na sat jer imam simona sad za kojeg vjerujem da će 30+ noćas :D

Birč - poprcao me
Jankunas - prca me

Убацио сам Гудуру и у онај други тим, био сам убеђен да ће имати минимум 15.

Rasulo.

Biram sad koju utakmicu da gledam, deluje da će biti življa baskonija - galatasaraj, pa da se posle prebacim na barsa - pao, ali ovaj komentator sa JOHANESOM FOKMANOM je lud, haha, 'ajde foitman, pa ok, ali kako fokman boktenejebo.

Šta mu radi tibor hahah, još će mi u timu najbolji učinak imati igrač koji vredi manje od 25 kredita, lol

Imam ja tibora

и опет ми не захваљујеш.

имаш и барњанија који неће видети паркета изгледа, јбг.

Pa ja ne znam sta je s njim cekam da udje da napuni ovaj olos al ga nema
I to zbog tiketa cekam jebe mi se za ovo sranje

па боље да не уђе уопште да ти се макар рачуна квота 1, тешко да ће да избије на 15 у другом. мада, воитман им је децу направио за 5 минута, може и овај, али тешко.

148 sa burusisovih minus 6 jebem li mu mamu sto ga krstic ne usra na mrtvo

Da je burusis odigrao bilo sta bio bih prezadovoljan, ovako cu se zadovoljiti sto se popeo na 12o mesto. Sledece kolo napadam 11o pa ono tamo u top10 a onda je nebo granica

Za 11o moraš meni da se javiš :)

104 poena od četvorice... pa onda 36 od šestorice. Inače, ne planiram ništa da mijenjam pred sljedeće kolo

http://orig01.deviantart.net/a09b/f/2010/348/8/6/i_ain__t_even_mad_by_terribleprincess-d34w0sy.jpg

Benisijo počeo da smanjuje za više od 50 po kolu jebote

Кузмић и Рајс су ме жестоко израдили синоћ. Углавном сам потревио остале, Плајс и Шилб су ми спрам цијене баш добро одиграли. Милер из Бросеа ми је исто танак. Барњанија остављам опет јер ако не натрпа Дарушафаку сљедеће коло онда јеби га.