Prijava

Stec kuca šifre. A verovatno i najviše ubacuje ove ljude koje dosta fauliraju.

Ja sam prvi u trojkama opaaaa

Sto ne moze da pogadja koji kurac?

Pa nije u formi a i ne odgovara mu preterano sistem igre pao-a

Đentile raskinuo ugovor sa Armanijem.

ČOVIĆU REAGUJ

sta ce nam djentile kad ne igra odbranu??

Bitno je da imamo lazića koji igra odbranu i nabije indeks -8, i danas je čini mi se bio u minusu.

Lazić burazer ima prosek od 20 minuta u EL, u poslednje dve indekse -3 i -8, a prosečan indeks u ovih 10 utakmica u minusu haha. Ma neka je on živ i zdrav i neka jebe pavlovićevu ženu.

A đentile se povezuje s barselonom i galatasarajem najviše trenutno, ili će direktno u hjuston.

шта мислите, измена јанкунас - браун или рендолф - браун? јанкунас баш не воли реал како смо констатовали, а рендолф, не знам, могао би да одигра добро ако би опет гађао онако фино са дистанце, тешко под кошем може да се носи са јанкунасом.

и не знам да ли да дам ертела за дончића у овом колу, отрешће реал жалгирис па ће и дончић добити већу слободу, за викенд сад изуо, а још је љуљ нешто (био) ровит.

а за бека кога узети, да ли клејбурна који је у форми али га чува ханга, спанулиса који ће да се надиграва са ленгфордом ко ће више, круну симона сад кад нема ђентилеа или неког четвртог.

Gudurić ne igra ovo kolo, za one koji ga imaju.

добро бре, што морају те инсајдерске информације да је гудурић болестан и да је примао инфузију, шта сад, треба да причамо и да је дентмон напустио галатасарај и да је трио шилб/гулер/прелџић можда ипак добар избор за ово коло?

безобразлук!

Вратио сам Ханиката, без обира на то што му је сад оволика цена.

http://i.imgur.com/mKGOwCM.png

кад овако уклопим тим, вала нека га па какав год да буде.

Dođe mi da ti čestitam hah

jebote ja sam i zaboravio na ovo

sad cu opraviti nesto brzinski

Dvoumio se izmedju jankunasa i melija i uzeo jankunasa. Meli 16 za poluvreme rekao bih da sam se zajebao xd

Kakva je razularena banda ovaj makabi, 7/25 šutiraju iz igre za poluvreme, od toga dve trojke i dvojka smita. Ostali sramotno, ovaj vims ih userava i u odbrani i u napadu koliko je očajan večeras. Nadam se da ga je neko od vas uzeo, mislim da je na -5 trenutno xd