Prijava

Opet kukate što ne igra igrač kojeg svi imaju

znaci imas tipa jednog od 10 igraca ako je to uopste moguce

mlatoni brate, ja kukam sa pravom, mislim, jer sam taman poceo malo da kosolidujem redove, pogotovo sa kreditima, i onda se desi ovo.
kad smo kod toga, koliko vi iz gornjeg dela imate kredita, ako nije tajna naravno, a sto bi bila tajna, je l da?

A jebote ne radi mi komp i tri igraca mi odjednom ne igraju... teo, ljulj i gudura a fazon sam taman nabio 650 kredita i krenuo da se primicem vrhu tabeoe... ajde bjezi. Sta je ovooj trojici_? Nijesam u prilici da pratim preko neta povrede i to ... je li grip ili baß neka povreda teźa?

645 умене у овом тренутку.

уосталом, имаш тај податак тамо, кликнеш на нашу лигу, па одабереш "брокер баскет" (не брини што ниси знао, ја нисам знао до пре 6-7 кола, а играо сам целу прошлу сезону, хаха)

Ljulj koleno al nije nešto ozbiljno
Teodosić ahilova tetiva (valjda) i umor
Gudurić proljev

aha, vid stvarno. pa jbt ja sam jos i dobar na osmom mestu, plus nije mi uracunao ovaj rast od danas, i plus sto imam jos neke sigurne tipa braun. znaci posle sledeceg kola ako bog da, da stignem do 600 pa da napravim tim i da pucam na top 5 idemooo

jebo te sunce, ja gde god da kliknem ovde sam deseti, koji sam jebeni prosek, pa zar ni u igrici ne mogu da se razlikujem od stvarnog zivota, tuga brt

ja taman nabijem 550 kredita odma me jebu dal burusis, dal barnjani, dal jankunas...ja bolje ove skupe i da ne kupujem cim ih kupim pad im je siguran

http://www.eurohoops.net/euroleague/360313/daye-tyus-pleiss-doubt-galatasaray

још лоших вести... бар за нас који имамо плајса. на крају ћемо истерати са 7 играча коло, хаха.

Pseto kupi Žigu Dimeca

Na kraju će Micov da igra centra

Pa bolja je bila kupovina dimeca makar nisam gubio kredite...

Plajs ce igrati(bar se nadam) jbg sto.kaze mlatoni ako ova dvojica ne budu igrali jedino micova pod kos da stave. A imaju grip jebeni nije da je prslo koleno

Blejk silb u epizodi kako da dobar indeks potpuno razjebes u drugom poluvrmenu. A burisisa fazon pustili u zadnjih 5min da napamprci 13. Ovo iz galatasaraja ga pustili

Šilb uspeo sa 15 poena da ima indeks 4, Plajs nije igrao, ni Teo, Sanders u minusu, fala bogu stigoh do stotke nekako, ne znam ni sam kako.

Haha prilicno slican tim imamo. Silb na poluvremenu imao valjda 10

Barnjani se povredio hahahahahahahaha jaoj bre jebem ti

Mislim nemam ga, ali ima li kraja ovome, haha.