Prijava

4 popio on a dve vonamejjer. Ali zato dabl dabl masina lupio 3 ide u tripldabl danas

4 rampe popio, ali koliko je glupo što za svaku rampu koju popiješ dobiješ indeks minus 2, za promašaj i popijenu rampu. Bezveze skroz.

Opasna glupost ako je tako, u fazonu ako vidis da ces fasovati bananu napravis faul u napadu haha

Koliko bih se ismejao da se sad neko javi i kaže: "imam vonamejkera, klejburna i parahovskog" hah.

-20 su imali u trenutku kad sam ovo pisao, zlo.

Spanulis za 10 sekundi sa 11 na 7 braate

E prc, Pseto, mislim da je faul u napadu isto minus dva jer imaš faul i izgubljenu loptu :)

Ma nemoj, Coa, a Dangubić mu je bio džoker kola

Pa onda surduknes loptu u publiku

I dobijes tehnicku haha

Sad kad dodje neko i kaze e imao sam 160 tacno cu ga oterati u picku materinu

Meli, judo, dončić, veseli, braun, singlton, i ova sića od ostalih, pa šta znam, moguće da će biti neko tu negde, i malo preko čak.

Pa nisam rekao da je nemoguce nego da cu ga oterati u picku materinu xd

Evo lengforda sirovine, haha, sad će da forsira i izbije na 20 da me dovede do 160 xd

Sad sam dosao da napisem nesto za to vestacko budzenje indeksa koji bednici jbt

Tj proseka poena

Spanulis se vracati nece ovamo barnjani umro znaci na 112 sam

Znaci da sam igrac uniksa koji nije lengford nalupao bih samare i lengordu i treneru. Oni mu jos dodaju loptu koje sline svi u kompletu

napredovao sam za jedno mesto jebe mi se tacno

закувава се јако борба за 1. место, млатони преузео трон од стевана, бенисијо се активно укључио, дукка је на мање од 100 поена од врха, биће весело у наредним колима, сад је већ занимљивије.

243 имао први, па одакле пријатељу јебему сто мајки, 243 у оваквом колу, еј.

http://www.eurohoops.net/featured/363060/nando-de-colo-return-barcelona

ух, ух, шта сад? да ли ризиковати одмах, да ли је џексон сад исплатив, много питања.

добре сам воље, поделићу с вама неке чињенице за наредно коло:

- тибор плајс заиграо у првенству, дакле биће вероватно на располагању
- кејси риверс под знаком питања за наредно коло
- од ових чији је повратак на терен неизвестан: богдановић, љуљ, деколо и барњани нису играли за викенд сад
- клејбурн је негде при крају утакмице остао на својој половини терена, да ли се само уморио, или му се јебало да трчи јер су водили 20-ак разлике, не знам.
-котон раскинуо уговор с ефесом, дентмон с галатасарајем

ако се сетим нечега придодаћу.

е лепо се осећам сад, помислићу да сам добар човек.