Prijava

Kakav maler protiv kuće ćiro, dobili smo ih 4 puta.
Mada ove godine stvarno imaju preljuto opasnu ekipu, ali nakon onog debakla od Olija ništa nije nerealno.

Ako je oli mogao da ih spusti na onaj bedni broj poena mozemo i mi

ево не знам ни у овом колу шта бих, али најближи сам овоме
богдановић - датоме
тајус - браун
огастин - фаверани

с тим што ми се не свиђа ово уопште, јер нико од ових измена не обећава да ће допринети више од замењених играча, ал' видећу већ у ових сат времена.

Ni ja nemam pojma šta da menjam, nema nekih očiglednih dobrih rešenja

Ja imam pojma al mi fali jedna izmena jebem ti judo majku crnu

Убацио бих 5 центара, али и задржао бар тројицу које сад имам.

А могу само једну измену да направим на центру, пошто Рајс и Синглтон морају ван.

Убацио бих 5 центара, али и задржао бар тројицу које сад имам.

Upravo

Ja bih sutnuo 2/4 centra koje trenutno imam uopste mi ne ide u glavu kako sam od toga da sam vrv imao najbolje centre od svih ovde dosao do toga da vrv imam najgore centre od svih ovde

Рајс, Синглтон и Данстон аут
Љуљ, Гаудлок и Параховски ин

Веселог, Фаверанија и Мајка Џејмса сам убацио у онај други тим, који ми није нешто посебно битан, али је ту негде с овим, солидно стоји у генералном пласману, па га одржавам.

Видећемо које су измене боље.

Ja zabo u kladionici i ostao pri onim izmenama odozgo.

Јебем ти Параховског, већ сад видим да ће имати индекс 3 на крају, а сјебаће ми и тикет.

I meni isto, još kao neću veselog, digli ga na 13.5, mnogo je. I uzmem parahovskog mrtvaka, sreća te ga nisam ovde uzeo, a bio mi je prvi pik uz brauna, videću tek kako će biti, al' za sad je dobro.

Klajburn Tomić OUT
Bogdanović Rad IN

Tomić možda odigra dobro protiv PAOa ako ne igra Singlton, al ne mogu da trpim više onu njegovu mlitavu pojavu.

Mlatoni, jesi li uzeo veseljka, ili si se odlučio da ostaviš tomića? :)

Treba biti lud i ostaviti ga u timu posle prethodnih partija, ali konačno bi mogao žestoko da se isplati.

Edit: Aha, eto mi i odgovora, ok.

Чек, нико од нас тројице нема Веселог? Какве смо ми нубаре

Враћа се Параховски, пошто је Весели и Вилијамса пунио, ако се сачува даљих фаулова, можда и направи нешто у нападу.

Budaletine svi zajedno, jeb'o me faverani, taman mi ostalo kredita u šteku da uzmem veselog, ali ne, neću ja, jeben je parahovski napuniće ga faulovima čas i onda će svi da pojedu govna jer je verovatno jedan od retkih logičnih izbora za ovo kolo upravo veseli, pa kao opet teram kontru i u ovom kolu. A dobro, da ga vi imate, to bi već bio veliki hendikep.

Sačekaćemo da se završi ovo kolo, pa ću vam opet dostaviti prikaz Lengfordovih partija kad ga ja imam u timu i kad ga nemam.
Inače zbog njega sam morao centre malo slabije da uzmem, te je uleteo Faverani jer para za boljeg nemam, NEEEMAAAM

Ne znam ni zašto sam Kita uzimao kad ga svi imate koji kurac, trebalo je da vas jurim sa moćnim Sinanom Gulerom kao i do sad

I ja razmišljao između Veselog i Ajona pa se odlučio za Ajona, kao sigurniji mi je on, Veseli je imao neke imbecilne faulove u utakmicama do sad i evo šta se dešava