Prijava

Маестро ♦
Da ovaj vučić ima malo mozga, uredio bi zakon tako da svi soroševci i norvežani moraju da se registruju kao strane agenture

Onda bi i on morao da se registruje kao agent BND lolo

Negde skoro Pazl ili Bohor napisali nesto o Vucicu, neki njegov potez pozitivno prokomentarisali, a gonzo, liberaski bot, napise "hahahaha jel me zajebavas".
Bas mi se sere od tog neargumentivanog prozivanja

Negde skoro Pazl ili Bohor napisali nesto o Vucicu, neki njegov potez pozitivno prokomentarisali, a gonzo, liberaski bot, napise "hahahaha jel me zajebavas".
Bas mi se sere od tog neargumentivanog prozivanja

Naduvaj mi se kurca, sve i da troluješ.

Kad zagrmi Soroš vojvoda
Bacajte rolne hipsteri

Omekanili smo mnogo kao nacija. Ja kad sam bio klinac nisi smeo da kažeš da podržavaš gej paradu odma te šutiradu gospoda. Danas ne smeš reći da ne podržavaš gej paradu, odma kažu govor mržnje, kažu seljak si glup prost. Jebo mamu ona soroševa skupina domaćih izdajnika "ne davimo beograd", dere se tamo "naš grad" glume nešto kurče se, da je ovo 2010a godina skupile bi se ultra desničarske grupe, navijačke grupe i običan pošten patriotski narod da išutira bagru. Gde smo pogrešili, šta se promenilo u zadnji 5-6 godina, ko je zatajio?

Молим вас ширите јер је јако важно. У Србији траје медијско-пропагандна обавештајна акција чији је циљ да се у народу убије морал за пружањем отпора тиме што ће се свако ко би да брани земљу прогласити ратнохушкачем! Да ли сте икада видели да Б92 о једном обичном и готово редовном транспаренту напише чланак, са хордама намештених коментара у којима се лупа минус чак и људима који само напишу "Косово је Србија"? Осим тога, већ данима су (од ситуације са возом) сви коментари на сајту б92 у вези са том темом намештени, а као печурке после кише ничу и фејсбук странице типа "Kad krene rat" и сличне, преко којих се води хајка против свакога ко у себи има макар и најмању клицу патриотизма. Наравно да нико нормалан не жели рат, али циљ либерашких хорди је да позив на самоодбрану поистовете са ратним хушкањем. Отуда и акције "иницијативе младих за људска права" против генерала који су служили земљи кад је било најтеже, јер се предано ради на обесмишљавању сваке идеје пружања отпора... Не наседајте на ову вештачку хистерију и ширите реч!!!

P.S. Читајте коментаре "отпозади", дакле оне са највише минуса. Администратори на б92 су добили задатак да свакоме ко напише "Косово је Србија" или да земљу у рату треба бранити налепе неколико стотина негативних гласова, и тако већ данима. То је, наравно, издајничко деловање и они би требало да заврше у затвору, али ми немамо државу.

Zašto bi da ljudi čitaju komentare od pozadi? Zar nije jednostavnije prosto ne ulaziti na sajt b92? Kakav uticaj mogu imati komentari jebeni ko to još čita? Komentari su debilni bilo pozadi bilo od napred na bilo kom sajtu ikad. Koga boli kurac.

vucic zvecka oruzijem na kvarno, to sa vozom je najobicnija provokacija njegova bila....sta kao ruski voz i salje ga na kosovo, da im stavi do znanja kao rusi su sa nama...
zamisli da iz zagreba posalju takav voz sa sahovnicom, razmontirali bi ga u roku od 3 minuta ovde....i onda na sve to, cim su mu siptari pokazali najmanje zube povlaci se ko neka pizda i povlaci voz i jos sve preokrece u svoju korist kao on je mirotvorac on je spasao da ne izbiju ozbiljniji sukobi...

evo, pazite svi, u roku od dve godine ce doci do ozbiljnijih sranja, nece biti samo puskaranje nego ce sve redom da nas salju da ''branimo'' nesto sto su oni davno prodali....a naravno da ce oni svoje sinove da sklone po evropi i svetu i nikom od njih nece faliti ni dlaka sa glave, a samo ce bogatiji da izadju iz svega, dok ce obicna sirotinja da ide da gine za neke vise ciljeve.....da je pameti pa da se svi skupe i javno podave i kamenuju sve ove ratne huskace i sve njih sto ni sami ne znaju kolko para imaju dok narod bedni je zadovoljan ako ima 25k jebenih platu i zivi kao najgori socijalni slucaj

Ko je odbanovao maestra?

SPAVAŠ LI MIRNO LUKČE ZELENI???

Da ga vratim gdje je bio, m?

životinja

Маестро ♦
Kosmo, ne znam kako da započnem, a imam osećaj da nije u redu da odmah predjem na stvar. Znaš, muškarci se plaše lepih žena, a i žena na položaju. Ti ovde važiš za oboje. Ja sam skroman mladić, eto, ovaj sajt mi služi za zabavu. Nikad nisam nikoga upoznao preko ovog sajta, a još manje muvao neke vukajlijašice. Sada svakako, u ozbiljnoj sam vezi, na pragu zajedničkog života, a onda veridbe, svadbe, deteta. Ona je ta. Znao sam to još na prvom sastanku. Ja sam takav, znaš, kad kupujem patike, ugledam one kakve sam zamislio i kažem to je to, dajte mi br. 43 i kupujem. Tako i za žene. Mada, nebitno je sve to sada, ovo ti pričam da ne shvatiš ono što tražim kao neki vid flerta ili pokušaja nečega. Zapravo samo sam hteo da vidim kako izgledaš, da saznam nešto o tebi. Ako je potrebno, mogu ti poslati moju sliku, čisto da znaš kome si poslala. Eto. Ako se pitaš zašto, pa eto, stalno se provlačilo ovde da si prelepa pa sam samo hteo i ja da vidim to

pre 10 meseci
Thumb pevaj brate 2 andrija milosevic milan kalinic foto marko todorovic 4 620x350 1
Маестро ♦
Kosmo zar seen nakon ovakve poruke

pre 10 meseci

neka ga bre lukac, ne možemo mu ništa

Baš ste mi vruć krompir uvalili vala baš lel xD

Zao mi je samo sto siptarska omladina nije toliko pickasta kao ova srpska, bar bi smo bili egal. Sa ovakvim nasim stavom Siptari su ludi sto ne produze do Krusevca, ionako ovu zemlju nema ko da brani