Prijava

'Nak, nije koliko sam očekivao, štaš.

Zelen Lukac
Juče umodovan deki, treba nešto?

Jok.

Kako si proslavio, jel bila neka zurka ili mirno u krugu porodice?

Kosovac zauzeto
Kako si proslavio, jel bila neka zurka ili mirno u krugu porodice?

Pravo da ti kažem, nije išlo van Vuke, tako da, što se ostatka svijeta tiče, ja i dalje nisam normalan, isto k'o i neki dan.

A da je išlo van Vuke, onda bi mislili da si normalan pošto si moderator na vukajliji lol

Ma jok brt, tad bi prešao granicu za pakovanje, i bilo bi belaja. Upakovali bi me i pravac neka vesela ustanova.

Bogoljub Karic kao zajednicki kandidat vlasti - ima li teorije da dodje do toga? najpametniji moguci potez? srpski donald tramp?

na kraju to manje više odjebeš i posvetiš se bitnijim stvarima

Pa normalno da covek siba koks, ne vidim u cemu je problem? Nece valjda da se puca u venu kao Milan Mladenovic EKV i ostala avangarda.

Hehe Ceda Jovanovic i zmaj hehe legenda

Alo Vulinovog sekretara brat (?!! dal se bavi politikom uopste) smrce kokajin, da li smo ovo zasluzili kao nacija????

Tesko je normalnom coveku i pojmiti razmere katastrofalne poruke koja se salje narodu kad se auto vlade Srbije koristi za sverc droge.

A kakve Vulin ima veze sa BRATOM SVOG SEKRETARA (CAK SE NI NE POMINJE DA LI JE RODJENI BRAT ILI OD PASENOGA BRAT)

U vladinom autu - znaci da je lik sofer jebeni
Uhapsen - znaci da policija radi svoj posao i ne stiti nikoga

Sta ja sad imam sofera koji se drogira i ja sam tome kriv? #DemokratskaLogika #NikadViseNaVlast

Možda je uhapšen "sa drugom" u Vladinom autu. Možda se ljudi uopšte ne rade, samo jebu.

I ja sam tome kriv? Kad malo porastes shvatices sta znaci imati odgovornost za ljude koje si sam birao. Mada nisam siguran da ces ikad imati priliku da bilo sta biras.

debilu tebe kundakom raspizde u lobanju ako kreneš da se guraš blizu političara.
OVAJ VOZIO DRŽAVNI AUTOMOBIL PUN KOKSA i svi u fazonu
STRAŠNO: (VIDEO) DRŽAVNI ORGANI OSTALI ZATEČENI