Prijava

Rajdard me zamolio da otvorim temu o superrasi-jedincima!

nemoj tilmo o ovome molim te nas je u kuci 7 jedva sklapamo kraj sa krajem, mama place cesto

Jedinac sam i disciplina u kuci mi je gora nego u vojsci. Tako da te fore o razmazenosti ne pale kod mene. Ogromna negativnost kod toga sto si jedinac je sto su roditelji optereceni tobom, samo tobom i ni sa kim vise, bukvalno je sva opreznost sva ocekivanja sva strogost okrenuta prema tebi i ogroman je pritisak na tebi

da pogotovo ako imaju 50 godina pa se plase da ne umres i ne daju ti na bazen samom

Saosjećam djelimično s vama, jedincima. Meni je bilo dobro, bio sam jedinac do 1986, a onda se rodio ovaj mlađi; dadoše svu ljubav njemu, pa de brani ga od drugih, daj mu sitno, daj mu žvaku, ostavi mu odjeću, obuci i obuj prvo njega... moj život je već tada krenuo stranputicom.

Bez uvrede, ali jedinci su vazda bili debili.

uvek ima nesto u vezi njih nenormalno istina

Pazite činjenice koje razbijaju glupa uobičajena mišljenja o jedincima:

-Jedinci su sebični i navikli sve da bude za njih.

E sutra malo, jedinci su navikli da uvek imaju sve za sebe, tako da ne moraju da se grabe. Kad je veća grupa ljudi a švedski sto, prvo će kao lešinari da pokupe sve ovi što su imali nekoliko braće i sestara, jer to naviklo da grabi.

Jedinac navikao da ne grabi i čeka kao gospodin.

Jbt ja zabiravio na ovo hahah pijan bejah.

Izvinjawam se autoru Rahdard sto sam slagao da dozvola data mi je.

Stvarno si kreten jbg

Kaže čovek koji je platio ručak moderatoru da mu odabere sve do krune lel

I nisi jedinac, ne pričama sa vama.

Kakav ručak ne lupaj jbg
Nisam jedinac?

nisi brt
red je da ti kažemo
imaš pvt

Hahaha video
Gde mi Jeriho zapade za brata dan te jebo

obrisao sam post,preglup bio haahhah

Jedinci su bolji ljudi.

Ovi što ih ima više su navikli da se grabe i otimaju od roda rođenog i to ne može posle biti dobar čovek.

Dobar čovek=jedinac.

Dobar čovek=jedinac.

Loš trol=banja.

Trol? Mrtav sam ozbiljan.