Prijava

Ima baterije dok se rat ne zavrsi

dovoljno je sranje to sto se mesto predsednika amerike i samim tim jedno od glavnih figura sveta svelo na izbor izmedju pica i shane

hahah

moj glas ide šani jer bi imigranti lako probili zid od trske koji bi pic napravio na granici s meksikom

hahah pridji ako smeš mangupe

Makaronac
upaliti ultra stamina režim i boli nas kurac

Да те цитирам, онако сликовито.
http://v-dezeli-harmonike.si/wp-content/uploads/2013/08/kokice_popcorn.jpg

Jos dva dana do izbora u Americi, u principu nista nam ne znaci ko je predsednik, ali bi valjalo da bude Tramp jer je ovaj nas psiho podrzao Klintonove. Naravno da nece imati podrsku Trampa zbog toga. Da se nadamo da pada ludak, uveliko prave spiskove izdajnika i drzavnih neprijatelja, kao Sloba sto je radio ludaka treba sklanjati dok je jos vreme na izborima naravno

Pobedio Donald, za Srbe koji ne znaju da van Grand Parade ima jos ljudi, isto kao da je kod nas Palma pobedio Maju Gojkovic.

ne samo da znamo nasu politiku, nego smo strucni i na globalnom nivou.
ukoliko vidi,cestitam predesednice tramp

http://static.rs.n1info.com/Picture/86015/jpeg/Tan2016-8-16_181852724_1.jpg

Evo ja cu da rizikujem i da se kladim na Trampa.

TANU-NA-NA
NANU-NA-NA
HE-E-HEJ
DONALD TRAAAMP!

Uzeo sam samo 180E kad sam majmun i nisam znao da ce kvote da skoce pred izbornu noc i kladio se tri dana unapred. E dobro. A sad...

Prvo ovim putem da pozdravim Danijela Servera, pusi kurac danijele, onda sve nase bezmude politicke analiticare, pusite kurac i vi, poseban pozdrav ide nemcima na celu sa angelom merkel (sta je picke, angst!), severnobalticke drzave, poljsku, stare evropljane, i na kraju namig-namig edi ramiju i svim siptarima sveta. Svima onima koji misle da ce americka politika ostati ista da porucim OCE KURAC!!! Uh jebem ti, ne mogu da verujem jos... Nek sam ovo doziveo, i nek uradi deseti deo od stvari koje je obecao, makar samo da dozivim kako klintorisima tandrce dupe po kaldrmi pa dosta. Sad se treba polako spremati, uskoro ce situacija biti povoljna za poravnanje raznih anomalija i nepravilnosti...

Ja s familijom poceo da otkopavam puske dogodine u pristini prijatelji da smo zdravo samo

Dogovoreno Ps, zapljuvavam halu Boro i Ramiz vec sad, ima da napravim od nje salu za svadbe, 21e mesto ima da bude haos... I desna obala gazivoda je moja za vikend naselje, i u prizrenu onaj restoran gore uz reku. E ja ne pijem, a danas cu da se olesim i ceo dan da cascavam.

Kad bi američki predsednik stvarno vodio Ameriku, onda bi mi bilo drago zbog pobede Trampa, jer pre bi je ta budala sjebala nego ova druga, al nešto sumnjam. Čini mi se da su to ista govna, leći će i Tramp na rudu, videćete. Devedeset posto predizbornih obećanja političara se ne ostvari kad dođu na vlast, činjenica proverena i dokazana.

treba kupovati pesose sto vise sada

Samo nek se pozabavi sektašima, konceptualnim umetnicima i nek odjebe Vučića kao što već sledi, za ostalo ćemo sami.

Inače ne može biti loš kandidat protiv koga su listom američki (čitaj cionistički) mediji i zvezde američke pop mtv muzike.

Dogodine u Prizrenu da se otarasimo šiptarije iz uže Srbije. Krajišnika neka, srcu su nam prirasli, to ne mogu biti loši ljudi. Ali kad čujem "e be ne se vidi" odma dobijam nagon da bijem.

Devedeset posto predizbornih obećanja političara

i nek uradi deseti deo od stvari koje je obecao

To se uklapa.

I jos nesto, Tramp nije politicar, on je budaletina. Pa ako nista, nece najbliza savetnica da mu bude neko ko se zove HUMA a ima brata HASANA. Misli da osvetoljubiv kakav jeste (i kakav teba da bude) nece propustiti da natrti dzordza sorosa? I jos milion lepih stvari koje ce uraditi i kojima se jako radujem. Brate trebalo je izdrzati sve ove godine, JAO ceda smrda jovanovic ostaje bez finansiranja, canak svinja isto, a i natasi smrndic se smesi, nece to odmah, ali polako...

E bombas, dzaba ti to, vucic JESTE politicar, malcice ce da saceka da vidi sta ce da bude, pa ce da krene da se uvlaci u bulju trampu. Zna on dobro da je zupnik rekao SACEKATI.