Prijava

Imali su heroin. Zato su i jurišali.

Valdemare, znam kako se osećaš. Vratićemo Krajinu.

nekad je rat bio dobar, ovaj današnji je sranje

Ма не одушевљава мене рат по себи, Крајина никада неће бити враћена, само гледам зомбије по шопинг моловима, еј, за шта ће то да се бори, кад ће то да помисли да постоји нешто више, за шта би дао живот? Мени су чукундедови, прадедови и дедови, и још мало скорије родбине, изгинули борећи се за оно у шта верују, ја сам преживео својевремено, није био баш то ни неки рат. Него само: за шта су сад људи спремни да се боре и да дају живот? Или бар комотност у животу? Ни-за-шта. Јебем их, већину.

Imali su heroin. Zato su i jurišali.

Brate, jesi nekad jurišao na dopu?

Nemacki vojnici su u dr sv ratu bili na kokainu

Mada su eksperimentisali sa svim i svacim. Americka vojska izmislila spid koji isto pomaze u tim uslovima. Ali na dopu ne bi mogli da ratuju ni protiv malenih macica

Можда мјеша појам допа и дувана

bili na duvanu? zato su na kraju rata bili oduvani

ahahahahahahahhahahsjs

Mozda je iz bosanske vukojebine i poprolicno je neobavesten pa mu je droga=heroin

ваљда ти из вукојебина најбоље знају које грање леше

Neki spid ok, ali brate, da daš dop vojnicima, tako bi iskulirali da bi to bilo nenormalno. Rasni ne zna.

pa dobro ne zna čovek šta sad, nije stigo još da se raspita kod plemenskog šamana

Na palama aktuelni srecni ljudi sada, u subotu bila epizida kad sima pobegne celo pleme plakalo

čudi me da im sada puštaju struju subotom

Ajde čeka te mušterija pored prikolice.

Imam kamion brt, to je nova stvar mnogo bolja nego zaprega

Ратна песма не може бити лепа. Или је тужна или је ратно хушкачка. Лепа ратна песма?! Као лепа песма о тумору. Лепа песма о сиди. Људи су генерално отишли у курац са схватањем појма лепоте.

Србину је најтужнија ратна песма Тамо далеко. Коме није, тај није Србин, јебо га Чедомир Вучић у шупчић.

Србину је најборбенија ратна песма Марш на Дрину. Коме није, тај је Турчин и усташа, јебо ли га Шешељ у сред уста.

А што се тиче мог избора за најложачку страну војну песму, еве, ене, ете:
https://www.youtube.com/watch?v=lDQ7hXMLxGc

Pesma je ili lepa, ili nije lepa, nezavisno od toga o čemu peva. Lepa pesma o tumoru, o sidi, o ratu, što da ne. I to su krupne teme, dostojne pesme. Pesme o smrti, pesme o borbi, pravdi, nepravdi, onome što su ljudi spremni da žrtvuju, daju, uzmu, otmu, pesme o čoveku u ekstremnim situacijama koje ga određuju, to je lepota. A ovo o cveću i ptičicama, ja volim tebe, ti voliš mene, bejbe ou je, pa jebi ga, baš, baš... Ima i tih lepih, naravno, samo ne bih isključio iz izbora lepih pesama, tematski, pesme o borbi i smrti. Čak su mi i istinitije.
Nego, ti sudiš o lepoti prema temi. Nije mi samo jasno kako onda procenjuješ muzičku kompoziciju, recimo Betovenovu sonatu broj 32 u C-molu, njegovu poslednju sonatu, tragično delo skroz? Evo, pa odslušaj, nije ni reč rečena, a opet teži kao pedeset hiljada ratnih tužnih pesama.
https://www.youtube.com/watch?v=CIRkBvDCb54