Prijava

Ne znam da li se to samo meni desava ili jos nekom, ali cu svakako da iznesem svoj problem.
Svaka novonapisana definicija posle brisanja cuva svoj skor. Dakle, napisem definiciju, ona ode u plus ili minus i ukupan skor bude, npr 1300, kada se definicija obrise iz nebitnih razloga, skor ostaje 1300 iako bi trebalo da bude, npr 1280. Nije to mnogo, ali nakupilo se, kontam da sam u plusu ili minusu za vise od 100.
A ono sto bih naglasio da o ovome, to nije istina. Sala na stranu, naglasio bih da trenutne moderatore boli kurac za vukajliju. Nije da mi smetaju, ali pogledajte mi nekoliko retardiranih definicija koje su otisle u minus. Niko od moderatora nije reagovao na smece koje sam izneo. Neka definicija, boli me bas, pricam o moderatorima i tome koliko njih zabole. Jebo ti ovu vukajliju.
Poenta svega ovoga: VRATITE STARE MODERATORE.
Izvinjavam se sto sam i ako sam promasio temu.

pa de si bre ti, blz

Evo dosao da dignem prasinu neku ne bi li bilo zabavnije.

pa ne ide ti nešto...

Pa ti si se javila. :) To je dobar pocetak.

Evo, obrisane mi sada 4 definicije, a skor ostao isti. To ne valja, ljudi, nije mi interesantno ako ne znam sta postizem svakom svojom definicijom.

a sta bi postigao da je u plusu?

И ја сам за то да се врате стари модератори. Само, ни они нису толико луди да се (поново) ухвате управљања потонулим бродом :)

to je još od prošle godine da ti ostaju ocene s groblja. osim ako ti sad obrišem sve definicije, stajaće ti skor recimo 1300 al nećeš moći na forum jer nemaš 50 pluseva na živim definicijama.
vrlo je logično, u stvari

Ovom greskom sam ja u plusu, ali nije mi bitno da li je plus ili minus, bitno je da je tacno.

ja sad ne znam sta bi ti hteo blz i čemu ova tema

Pa, Kosmo, ne bih rekao da je to bila namera.

sveti Kozma i Vrači

Cegi, kad si se vec uhvatio posla, imas jos dve malo nize. Znas o cemu govorim.

Nista posebno, Kosmo. Mozda se i sredi to, a i nisam dugo bio, moram malo da se aktiviram.

po gradaciji vukajlije svi ispod 100 definisa spadaju u kategory noobs i nemaji prava na zahteve

Pokazi mi pravilnik.

nasisaj se kurca šiptarčino

po pravilniku svima iz kategorije noobies nije potrebno išta pokazivati

Ocu, hvala, poyy.