Prijava

Neka ostane prazno slobodno xDDDDDDDDDDDD

Zamišljam kako ti, Šomi23 i Aleksandar kilogram igrate zmijicu i one daun pazle haha

Pa bohore ja sam ima do skoro Windows phone, i sveš to sam uradio da bih mogao da igram normalne igrice je da skinem emulator za Gameboy, Segu i SNES... i onda sam uživao kao čoek

Isto to i na androidu radim, te igre su i dalje jedno 200 puta bolje od svega zajedno što ima u android play storeu... sa izuzetkom sudoku-a :D

Ja nemam taj emulator :-(

Kako nemaš brate? Imaš android telefon?

Ako imaš, samo kucaj nešto od ponuđenog

NES emulator
SNES emulator
Sega Genesis emulator
Gameboy advance emulator
Gameboy color emulator
itd.

i opušteno ih skineš. Poslije samo odeš na www.emuparadise.me nađeš igricu koju oćeš, skineš je, uđeš u emulator i otvoriš je.

Retardirano je to za android... Pokusavao sam ja... Nema ni jedan normalan emulator...

Kad se sjetim windows fon kad sam imao... Ladno java emulator sljakao...

Probaću ovo Pazle, hvala ti

Retardirano je to za android... Pokusavao sam ja... Nema ni jedan normalan emulator...

Kad se sjetim windows fon kad sam imao... Ladno java emulator sljakao...

Iskreno brt i meni su se mnogo više sviđali emulatori na WP. Mnogo je pregledniji bio meni plus je bilo lakše quicksave-ovati i loadovati... ali nijesu ni android emulatori loši.

Probaj da skineš VPN pa da uđeš u store sa američkog proxy-a. Možda oni imaju bolji neki emulator, kapiram da ću i ja tako nešto probati dok obrnem ovu jednu igricu što sad igram na jednom SNES emulatoru koji svakako nije loš ali ono... samo me interfejs smara