Prijava

Ко је ваш кандидат за предсједника Српског царства 2017?
Могући кандидати за сад су Шешељ, Обрадовић из Двери, Тома Николић, Селаковић (нажалост), Зорана Михајловић (нажалост), а могуће и Вук Јеремић, или Тадић опет. Море бит и неко други да се увуче, типа предстолонаследник Aleksander.

Престолонаследник за председника? Па нисмо довољно ненормални, реално само то још нисмо имали.
Ја предлажем овог момка.
http://www.24sata.hr/media/img/22/0a/2d7db5a030f5ac1464e4.jpeg
овог лево, наравно. Наше лево.

kad vidim ovu nakazu pernara zamalo da sam srećan što mi iz te klase novih političara imamo Radulovića, ali zamalo ipak lolo.

Pogledajte vi koja je to faca izmaltretirana, nije jebo do 24-te ako je i ikad, u školi je bio onaj degenerik što se plaši da pobegne sa časa do svog političkog angažmana je glasao za neke fegete tipa DS i sad tu prodaje neke idiotske priče a nesposoban i ne zna ništa.

Sa druge strane ovaj momak koji ga je pljunuo je pravi zajebani ustaša vidi se

hahah a kako se prvo okrenuo ovlaš i nasmešio onako funjarski političarski, kao pozz fane hehe ivan pernar zaokruži, i onda šlajmara

njemu ne bi bilo žao da te kara u čmar veruj mi kad bi došao na vlast. Doneo bi drugi dan neku suludu agroekonomsku odluku, čak ne ni da bi ukrao, nego da bi ispametovao neku svoju viziju, neku meru bi doneo posle koje bi Bohor i Roki ostavili imanja u parlog i došli u Beograd da prodaju švercovane milke na kartonskoj kutiji

Onda ko mu jebe mater

Sa druge strane ovaj momak koji ga je pljunuo je pravi zajebani ustaša vidi se

po cemu se vidi,brate?...ovaj je video da je mekana glavica i da mu nece vratiti,vazi sto bi nekom malo barem ljucem odraslom coveku prisao i pljunuo ga u facu

po cemu se vidi,brate?...ovaj je video da je mekana glavica i da mu nece vratiti,vazi sto bi nekom malo barem ljucem odraslom coveku prisao i pljunuo ga u facu

ne znam lolo ima mi to nešto ustaški

Moju apsolutnu podršku ima zajednički kandidat opozicije predvodjene demokratskom strankom i Radulovićem.

Hvala u njihovo ime brt, znaci im

ma ustvari glasam bilo koga ko će sprečiti da djuka bizon, vučićević i slični budu bilo gde van obora

Ja bih glasao za Vuka Jeremića ako se kandiduje, jbg, poprilično dobar je bio u UN, što znači nešto, u odnosu na Nikolića "who the fuck is he?" kad Ketrin Ešton nije znala ni sa kime treba da se nađe, a random crnja viče "i've got a picture".

Bombas znam da neće za njega, jeste žuti, ali navija za Zvezdu. To mu neće oprostiti.