Prijava

Porodica Mesarović se sklonila crvenoj bagri...

Еее супер ово за балерину Армине, таман да поправи баланс. :D

Него...
http://vukajlija.com/forum/teme/71269-predsjednicki-izbori-u-srbiji-2017-sudar-titana?strana=149#post_3740513
Зафир Хаџиманов је био у оних сто што је апеловало да се Јанковић кандидује. Откуд сад он подржава Вучића?

Zafirov sin se pojavljuje u Jankovicevom spotu

shomy c3po
armin bot200gxt
fender r2d2

ja sam sportista pre svijega, gadim se droge i nikad ne igram tikete sa ovolikim ulogom, jer meni dobitak nije bitan, hvala gospodu dragom pa imam dovoljno

Пази ову логику ових што јуче волеше Радулета, а сада Јанковића!
Ако не мислиш да је Сале спонтан и наиван, ти си Вучићев бот, небитно шта мислиш о Вучићу.

Бомбаш, ти се много трудиш да овде испаднеш глуп. Наравно да је свеједно да ли се окупљаш око тренутног или потенцијанолног центра моћи јер кад то не би било исто, свако би владао докле год је жив и никад не би било смене власти. То значи да нико из опозиције не би улазио у кампању, односно вратили би се у једно партијски систем.

По теби ДОС је требало да одустане од избора 2000. јер им је Милошевић погасио све медије и 99% информативног програма су чиниле активности СПС-а и ЈУЛ-а и људи нису требали да се окупљају око потенцијалног центра моћи (ДОС), него да сви једногласно подрже Милошевића јер је он био тренутни центар моћи.

Исти су Јанковићевих 100, и Вучићевих 650. Разлика је у квантитету, квалитет је исти јер сви имају неки свој интерес.

А ти и теби слични слободно и даље мислите да су сви, који нису одушевљни Слинином братом близанцем (Сашом Јанковићем), Вучићеви ботови. Не могу да вам забраним да се понашате као да вам је 15 година па да мислите да умете да јебете само зато што се почели да дркате.

Braćo grobari, 2. April je Dan D, dan kada će Vučić i Cedevita zajedno pasti, dan od kojeg će početi nova era Partizanove dominacije!
Jorgos, 27. mart 2017 14:47) # Link komentara
Preporučujem (+148)Ne preporučujem (-52)

Jel moze neko da mi objasni ovaj fenomen? Recimo, hipoteticki, da nam ide sasvim dobrom pod osobom X kao nekim premijerom/predsednikom. Sad, zato sto je klub za koji navijam za vreme te vladavine u zapecku ja cu ipak odabrati da tog zamisljenog premijera/predsednika smenim da bi mom klubu krenulo na bolje? Nevezano za to kakav mi je standard, dal imam za leb, da obucem decu uplatim tiket bez da brinem da li cu morati da se roknem ako tiket ne dodje kao armin kapirate ugalavnom itd itd

U redu, sad ce svi da navale pa Vucic je ovakav onakav slazem se, ovo konkretno kod nas nije primenljivo, ali da li iko normalan moze da zamisli da neki Amerikanac, Svedjanin itd kaze Ok smenicemo premijera Dzonsona ili Svensona jer ne znam MALMEU za koji navijam ide lose, znas nismo titulu osvojili cak tri godine, ne vidim smisao zivota..ok jeste zivimo brutalno dobro i ne brinemo za egzistenciju ali na ovim izborima glasam ipak da Malme bude sampion pa makar ziveli ko oni jadni Srbi..

Miodrag Zec me je iskreno razočarao ovim potezom, ali iskreno.

Brt nije se nesto javno slozio sa vucicem u vezi nekog kurca da ne detaljisem pa ga nagazio jako bas

skauzere opisao si bombaševo razmišljanje u dva pasusa

čovek je sam napisao da je protiv vučića jer je ovaj "protiv" partizana, tako da ne vidim u čemu je problem ako sam ja za vučića jer je on "za" zvezdu

Бомбаш припада оној групи инфантилних који никад нису прерасли своју ОТПОР фазу и који носе налепнице на којима пише: ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ и ЕЛИТА, а понашају се као размажена деришта.

Zato ja glasam za seselja on je rekao da je samo za reprezentaciju cisto da osvojimo i neko svetsko/evropsko pa cemo posle da vratimo nekog zvezdasa

Бомбаш припада оној групи инфантилних који никад нису прерасли своју ОТПОР фазу и који носе налепнице на којима пише: ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ и ЕЛИТА, а понашају се као размажена деришта.

Mislis nose bedz ELITA a valjaju se drogirani u prasini na koncertu nekih sektasa?

Kako vas Gelender jebe, a vi jadni mislite da je to komarac.

Mislis nose bedz ELITA a valjaju se drogirani u prasini na koncertu nekih sektasa?

Тај рад. И кажу за Ђанија да је сељак, кад се исто као и они, ваља пијан и дрогиран у прашини јер тако је у могућности. И сад они елита, а Ђани љаксе, а и једни, и други прашњави.

pa ok ali kakvo je to prizemno razmisljanje, sport je prokleti sport zabole me bre ko ce od dva bliznanca da bude prvi ako nemam leba u crevu, ako zivim u drzavi koja je prva po svim parametrima sto se tice NAJGORIH stvari, odliv mozgova, bolesti stanovnistva ma znate sve.. navijam za zvezdu jer mi matori navija za zvezdu, i tako je ugl 80% ljudi i sad cu da na osnovu jedne tako marginalne stvari definisem kao svoj politicki izbor..rofl dajte ljudi..a pogle koliko covek ima + i - , ovo je stvarno zabrinavajuce

zato glasajte za CANKA DA VOSA POBIJEDI TITOVE BLIZNANCE HEJ FIRMA HEJ HEJ HEJ

Na Čanka samo 0,7 % granica, svaki glas se mnogo više oseti kao neki doprinos. Da ste pametni svi bi glasali za Čanka bar da neku paru zabodete umesto što ovde džabe botujete.

Predsednik Švedske ima pravo da ne voli Malme, ali nikad ne bi terao Malmeu trenera, smenjivao uprave i pretio sponzorima.

Inače činjenica da uništava Partizan je samo tas na vagi svih ostalih brljotina ovog izdajnika.

Fender r2d2:

Inače Čanak sigurno preskače tu grancu, ne samo zbog članova stranke, nego zato što je slobodarskom narodu Vojvodine muka srbijanske represije i tiranije. Kad je pišljiva Crna Gora i još pišljivije Kosovo pobeglo šta očekivati od takve vlasti.