Prijava

To je moj prijedsednik

Чанак је уметник пре свега. Свира клавир, гитару, тамбуру - човек једанпут!
Што би рекла Милка Бабовић, он оставља најбољи "умјетнички дојам" од свих кандидата. А и боље свира од Радулета. Лолололо

Batine solidne ovde trebaju kad se zacene ovako

Ови Бошкови зилоти са Србин Инфо су равноземљаши. Јеботе, који дегенерици!
http://srbin.info/2017/03/27/na-zamlji-zivi-nekoliko-desetina-hiljada-vanzemaljaca/

Kazu da deca, onako jos neiskvarena i cista, prepoznaju isto tako neiskvarene i ciste duse, pa sta vam jos treba pored ovog klipa gore da prihvatite neke stvari ??

Kazu da deca, onako jos neiskvarena i cista, prepoznaju isto tako neiskvarene i ciste duse

Awww mitza! Doosxitya!
https://www.youtube.com/watch?v=zDasA34i3_8

jebomaiku crtani film je postao

Vucic bi da ima nalog na vukajliji bio klasicni posterdzija koji kuka i patetise kad mu se da minus ili obrise poster

Vučić da ima nalog na vukajliji izigravao bi SJW-a, a sam bi pravio najveće zavrzlamice hehe

Ja obožavam njegovu umetnost, a njegov angažman prezirem

Ja isto, a njegov angazman politicki sam PREZIRAO, a u pravu je bio Mikota veliki... U pravu je bio i Sloba, ali je zasrao sa porodicom suvise, platio je cenu nema sta, Bog damu Dusu prosti. Canak je SVINJA, bio bih ga u ckembe debelo do 301 i nazad, prvo bih mu razbio obezbedjenje bez koga ne ide nigde, a onda bi mu lupao kikove po kolenima lagano sadisticki, dok ne padne a onda bi mu uradio ultrazvucno djonovno razbijanje sala. Svo vreme bi se trudio da zadrzim jedan kulturni dijalog o svrsishodnosti regionalizacije Srbije bez psovanja.
Pa idi opet u hrvatsku da ucestvujes na tribini "Provokacija kao vid komunikacije", pa posle dodji da sa telohraniteljem stapom bijes nekog, pa zovi Majkla Davenporta da te ne uhapse PICKO DEBELA.

Torazulu, pametan si i mudar covek, daj savet za koga glasati jer ja stvarno ne znam, sve sam sljam na izbornoj listi

I Čanak i Čeda su dobre glave za rispekt, ja sto puta više mrzim DS-DJB tip političara od Čede i Čanka, oni imaju jasnu politiku bukvalno oduvek, jasno i glasno je propagiraju iako ih mrzi 90 posto zemlje, i to je uglavnom sasvim dobra politika, pametni su obojica vidi se, imaju određenog šmeka nisu neki jadnici a la janković radule, mrze sirotinju to sve manje kriju sa godinama...dobri ljudi ukratko.

Popović ima još jedan vrh slogan, Pristojnost uzvraća udarac

video sam, odma ga napali ovi beli daunovci da je zabo slogan haha

pitao sam stevana kaže nema beli dauna na vukajliji, vukajlija uvek bila mesto više kulture

mora da se napravi neki spisak glasača belog da se zna ko prvi ide u gulag jednog dana