Prijava

malo ce biti milion godina zatvora za napredne, toliko puta su pogazili ustav i pocinili veleizdaju

Ferenc el dobar sandwich BOTINO ahahaahah

Ne znam ni sto se trudim oko slepaca

Armine moram ti ispricati jedan dogadjaj od proslog leta

Ili preproslog ne znam kako se vodi to

A bombas uziva kako da ne uziva hah marva jos pada na nase fore

Ae brate ps

Znas ti sigurno neku glavu ili da su propali ili da su lepo okoristili odlukama vlade pa daj primer cisto da razliku vukajlijasi kako mogu da uticu odluke i da shvate da nije bilo promena u programu i skolarinama fakulteta, nije bilo uvodjenja poreza u kladionicama, za ciscenje govana kod privatnika ista je plata, a ako je neko nekim slucajem i zaposlen u drzavnoj firmi te 4 hiljade otprilike iliti 10% su stvarno unistavanje prava pojedinca na pristojan zivot, mada ce pre biti da su babi skinuli 2 hiljade pa sad daje 200 din za klosarenje tek svake druge nedelje

U pvt sam ti ispisao ne bih ovako, mada neki znaju pricu vec

Znaci Armine ustvari priznajes da su isti kurac kao zuti

Pa isti kurac u sustini kao i svi pre kao i svi sto ce doci to su samo nijanse, sistem je uspostavljen da radi na odredjeni nacin i to je to, sirotinja ce uvek biti sirotinja i to nece promeniti ni bog otac i o tome ja kenjam sve vreme sto se pravite da tudja govna mirisu

Podrži onda one kojima je polazna tačka menjanje sistema, hnjo hnjo.

Armine el dobar sendwitch BOTINO ahahaahahaah

Ovo sto kaze agilni. Dakle Bole Obradovic

sad na trafici kupio neki sok, kaze prodavacica vidi ovog ludaka oblepio sve novine ahahahaahahahaahaha

Da da pa posle ce toj radnici nece valjati ni boshko gde beziite zato sto joj je plata i dalje 200e na trafici pa ce onda da glasa za drugog spasitelja koji ce da uvede novi sistem i tako u krug a sustina se ne menja

ajde prekinite sa bosanskim valdemarom

Valdemar je samo sa mesom!!1

U pvt sam ti ispisao ne bih ovako, mada neki znaju pricu vec

Pa nije u redu, ja sam bas hteo da procitam! :'(

Au deku brt koja Reme2010 fora vobra tebra