Prijava

Bio bi i da se ja pitam

Sećam se bio 5. oktrobar, Mlađen ušao s papovkom u narodnu banku Srbije milion ljudi na ulici a u Koceljevi 90% glasalo Slobu i svi kao ok šta sad
Pre par izbora 0% poslanika DS i SNS izglasano u SO Koceljeve i svi kao ok šta sad
Obo puta nas pogodile katastrofalne poplave godinu dana nakon izbora. Bog sve vidi. Bog postavlja vođe nebeskog naroda glasaj za pobednika ne izazivaj gnev Gospoda.

A kad malo razmisliš možda bi bilo i bolje sa slobom makar bi za svake izbore imali nove jul reklame ove sa bibliotekama i kafanama su sranje jbg

Dzabe sve tooo, kad Alek nije svooj

Bog postavlja vođe nebeskog naroda glasaj za pobednika ne izazivaj gnev Gospoda.

hahahha to je to

Bukvalno jedina stvar koja me odvara da mu dam glas je ta preljuta podrska zutih

Kako bombas rece bez korbaca hahaha

Jos jedan razlog zasto je jedini pravi Vuk Jeremic!

#zaokruzi_2

sale gija veceras na n1 kod cosica

Papet ima dva razloga. Prvi koji si naveo je bas ogroman razlog a drugi je da je lik bas nebitan ono kao onaj pcelar kako se zvase

Miki iz Kupinova

Ja se smorio što je Šijan pozvao Romsku braću da glasaju za Jankovića

Igrao sam holdem s njim par puta

Svi su se vec izredjali na n1 sem jankele, i na insajderu isto, sem Vucica, koji je odbio ofc.
Kapiram koga je interesovalo gledao je sve, koga nije tesko da ce i danas.

Onaj dole sa Zlatibora
Inače kad sam ja u pitanju
Životni standard u vrijeme Ds > nego danas
Ako se mora
Jeremija > Janković

Al nisam na njega mislio nego na ovog kandidata za predsednika

Stamatovic bre

Zivotni standard svih pre deset godina >> nego danas.

prvi put u istoriji višestranačja neko zloupotrebljava sopstveno maloletno dete u kampanji, bolestan čovek