Prijava

Koliko znam i Seselj i Vucic i Draskovic nisu iz RS nego iz federacije. Sarajevo, Travnik i ne znam odakle je ovaj treci.

Bombaš, za koga navija koji kandidat? Mora da si se to raspitao.

A pogledajte Jankovićeve patkare. Pa isti simbol imaju i oni što protestuju u Rusiji protiv Putina.

Ja se nadam kad janković dođe na vlast da će podići zid u vjovodini prema bosancima ko tramp

Јебо патку кад се Вучић лиже с Клинтоновима. Исте су то политике, само се свађају ко ће боље да је спроводи.

merkelovu, amerikance i putina boli kurac za zivotni standard u srb,njima je svako ko ne ide protiv njihovih interesa dobar.

@lečki_brav

Sasa je asportska, aseksualna i anacionalna licnost

Jebace vas vojvoda

Bombas slina inace

Rastko glup ko dva kurca

Pa ni Vučić ni Janković.
Jednostavna politika. Nadam se da će u srugi krug Jeremić sa Vučićem.

Kaze mi da sam glup lik koji podrzava Seselja izdajnika ahahahah

da li ce se ikad sresti tvoja noc i moja zora, ne, nema zbora :(

bas sam ovlazio na ovo kada je lecki ko iz rukava izbacio da je u pitanju tartakover, igra mi se sad sah a ne umem :(

Ако Шешељ уђе у други круг са Вучићем, да ли ће онда бити љутог пљувања по Вучићу као што се очекивало кад се вратио из Хага? Можда војвода због тога до сада слабо критикује Вучића, штеди неке добре пикантерије да се не би истрошиле честим понављањем, да буду што ефективније кад их употреби.

malopre vidim jeremicev stand, pustili pesmu-sistem te laze, da se uslihtaju omladini.

Pa znao sam jer čovek ima dosta dobrih citata :) Bistar momak

Ma kakav Šešelj Beli će uzeti više od njega fazon. On je sad pudlica zapada i Vučića. Čitqva kampanja mu je pljuvanje Boska, Jeremica, Jankovica i Tome jebenog ahahaha

Rasni
Koliko znam i Seselj i Vucic i Draskovic nisu iz RS nego iz federacije. Sarajevo, Travnik i ne znam odakle je ovaj treci.

Шешељ ти је из Поповог поља.

Ако Шешељ уђе у други круг са Вучићем, да ли ће онда бити љутог пљувања по Вучићу као што се очекивало кад се вратио из Хага? Можда војвода због тога до сада слабо критикује Вучића, штеди неке добре пикантерије да се не би истрошиле честим понављањем, да буду што ефективније кад их употреби.

Pa lepo je rekao da trenutno ne moze da se meri sa vucicem i da mu je cilj da pobedi ostale kandidate za drugi krug