Prijava

pernar profesionalni NAPUŠTAČ studija

oprostio bih mu što navija za Zvezdu, ali ono kad je javno rekao da navija za Škendiju protiv Partizana ne mogu. Taj bi bio gori od psihopate.

Haha, ne znam kad je to rekao, znam da je bio na onoj "čuvenoj" utakmici sa Dinamom kad je počeo raspad Jugoslavije, tj. kad je bio fajt, da je pričao da se i on makljao.
Očigledno je to bila svojevrsna inicijacija za buduće visoke predstavnike ove države xD

Zamisli da je postao gen. sek. UN, ne smem ni da pomislim, Fender bi pozivao na ubijanje grobara, narod bi se uzjogunio, krenuo da šiba tu manjinu u srb, a Jeremić kao gen. sek. bi kulirao, "aj didnt si enithin"...

Problem je što sad dominira politička generacija rodjena Džajićevih godina, čekaj 2047 kad državu uzmu Duletovi derviši maleni

Mi smo čekali sledeću sezonu, vi čekate sledeće decenije lol.

Ja se iskreno nadam da te 2047 niko neće uzeti jebeni JSD (ili SD svejedno) kao neki relevantan faktor u izboru bilo čega, naročito ne vlasti. Ali, Srbija je ovo.

jel to stvarno pričao da je bio na onoj utakmici? o maksimiru on pričao? vuk jeremić je tad imao 15 godina fazon, dal se baš makljao s ustašama...

Bravo Kozmo, bio je u Maksimiru kao i Vučić što je bio

Jeste pričao, msm da je kod Ivana Ivanovića bio kad je pričao, nisam 100% sig, ali to mi ostalo upečatljivo, naročito jer je štreber totalni, i što ono, ne znam koliko se mogao makljati. Ne verujem da je baš rekao "e otvorio sam trojicu dedinim nožem", ali ovaj ga pitao "čuo sam da si ti...", on ono "jeste, išao sam na sve utakmice, i na toj sam učestvovao, pobegao sam iz škole da idem na tu utakmicu", i sl.

I tad sam saznao da je profurao Kembridž i Harvard, što mi je takođe bilo neočekivano.

Uzged i srednju školu nije završio u Srbiji već napolju koliko znam, svi porodično su valjda tih godina otišli iz Srbije.

Inače od tog Maksimira je napravljena fama, a istina je jedino da je Slobina milicija spasila cigane od pokolja iako su dobili solidne batine. Sad je postala ciganska maksima da kaže bio sam u Maksimiru, šta i da jesi gledao si sa tribine kako se bbb šibaju sa milicijom, ne kapiram.

Bombas znam da neće za njega, jeste žuti, ali navija za Zvezdu. To mu neće oprostiti.

Ахаха! Хтедох ово да напишем.

Haha, ne znam kad je to rekao, znam da je bio na onoj "čuvenoj" utakmici sa Dinamom kad je počeo raspad Jugoslavije, tj. kad je bio fajt, da je pričao da se i on makljao.

И Јеремић, и Вучић су ишли у Загреб да се макљају са усташама. Вучић је тада био анонимус, али Јеремић и није. Родитељи су му били у високој дипломатији, а неко га је усликао како макља неког пургера столицом у главу, настао прави скандал и све се заташкало тако што су га његови послали на студије у Америку. Знам да је то причао у једној емисији.

А по питању Звезде је тотални лудак. Више мрзи Партизан, него Бомбаш Звезду. Шешељ, Јеремић и Драшковић су још острашћенији навијачи Звезде од Вучића.

tomislav toma nikolic ima moj glas to sam obecao, ionako za tu poziciju nisu potrebne neke kvalifikacije i sposobnost, u sustini predstavljas svoj narod na medjunarodnoj sceni, sto on radi savrseno

Evo vam link pa gledajte, mrzi me da vraćam film o intervjuu pre 100god.
https://www.youtube.com/watch?v=kfzPZWBjeuw

CasualThe3 years ago
haha sa maximira na kembridz :D 

Što znači da nisam prespojio, tj. da jeste pričao to.

Bravo Kozmo, bio je u Maksimiru kao i Vučić što je bio

Mutna, ali draga.
http://i.imgur.com/6gXNjNP.jpg
Meni najviše zbog Anđusa, ali i zbog toga što tebe izjeda što stoji i ovaj drugi lik tu pored.

Inače od tog Maksimira je napravljena fama, a istina je jedino da je Slobina milicija spasila cigane od pokolja iako su dobili solidne batine. Sad je postala ciganska maksima da kaže bio sam u Maksimiru, šta i da jesi gledao si sa tribine kako se bbb šibaju sa milicijom, ne kapiram.

Nemoj pls.

Dionisijo, ta slika je negde dve hiljade i neke

Nije bitno od kad je slika, nego suština. Simpatično mi je da ne samo da znaš slike Vučića u zvezdaškom društvu, kad je pošao na random utakmicu, nego još znaš i kad je koja slika nastala... :)))

Neko bi rekao, opsesija.

Neko drugi bi opet rekao legitiman dokaz da je odredjeni klub bio povezan sa retrogradnom i izdajničkom političkom opcijom što se može iskoristiti za legitimno gašenje istih. Eh da je samo ova slika, mogu ti otkriti tajnu da postoji preko 1700 dokaza koji vam nikako ne idu u prilog. Samo polako:)

Ахахаха! Бошко је нови Чеда у покушају.
Још је он зелен за председника. Можда за 10 година. Ако и за 10 година остане доследан овоме што говори, имаће мој глас сигурно.