Prijava

ArminVanBuuren
Jaoo videce vucic i svi ti politicari kad ih dovati BELI ima svi da idu pod mac hahahhah :D AVE BELI SAMO JAKO I BEZ SIKIRACIJE hahahaah

Po cenu pričanja u prazno jednom dežurnom trolu, moram da ti kažem da je taj isti Beli pokazao koliko je truo sistem i sve partije u ovoj zemlji. Ubosni možda to deluje smešno ali samo budale nemaju ideale.

Nama cika BELI daje kapricoze ali dobar pokusaj BOTINO ;))

Evo saznadoh da i Beli ima botove. Čovek se uči dok je živ :)

Da zovemo se boticoze msm mi nismo stvarno botovi nego je to kao parodija na botove sns koji dobijaju sendvice pa mi isto to radimo samo za dzabe haha kako ima bednih ljudi pises te komentare po ceo dam za sendvic i 1000din kad mozes kod belog za dzabe AVE BELI SAMO JAKO I BEZ SIKIRACIJR AHHAAH

el dobar sandwitch BOTINO ahahaha

veceras je prvi pravi test za ove sto protestuju, ako izadju uprkos kisi GOTOV JE

za minimun 5-6 god

Evo saznadoh da i Beli ima botove. Čovek se uči dok je živ :)

Има будала које хистеришу у име Белог, али далеко од тога да су организовани. Бели је сасвим испао коректан после свега, свака му част. Нека га сматрају пројетком Срђе Поповића, он је ипак испао господин за све.

Mislim da je posle klasicnog popisavanja po svima i svemu od strane buduceg predsednika aleksandra vucica vreme da se tema zakljuca a dezurne narikace prekinu da cmizdre ko picke. Pozdrav

oš senfa BOTINO ahahahaha

A ocigledno mogu i da nastave da cmizdre

pretpostavite političku opredeljenost kosovara zvezdaša, pogađajte dvaput ahahahah

Човићу легендо! Ало Гробари ђе вам је Евролига?! Ахахахаха!

šta mislite da zaključamo ovu temu pošto je vučić pobedio, a da otvorimo posebnu za proteste?

cekaj da vidim dal je maestro ovo

Evo me na protestu ima li kakvih pitanja

Neka devojka skace na svaka 3 minuta kako skoci desnom rukom mene za kurac e ja nzm

Nije devojka to je Izijem prerušeni