Prijava

Ako si ozbiljan ja cu ga odbraniti i naci svrhu xd

Mogu poštovati ove ko Pseto, glasam za Šešelja to mi je ok i to je to
Svako ko argumentima brani Šešelja je predebilčina koja laže.
Usta ga jebem mrtva ceo život uzima pare da ne bude vlast nego opozicija pička prodana

Šešelj-glavni PR menadžer i dežurni advokat SNSa

Jasno. Slobi 2 puta prodao, sad treći jebe mu se
A bio u zatvoru za bar 2 izlaska na izbore. Pa milijarder bi bio

pa ljudi, vise bi para zaradio da je na vlasti nego od prodaje.i sta to ima seselj, toma je za 4 god napravio 4 kuce a seselj se kao prodao zbog para.vec je sjebao tomu, sa vucicem za sad nije u ratu ali ceka priliku.mozda nije ovo sto sam rekao sve tacno jbg.ja cu ionako za jankovica, svidja mi se sto je ubio coveka ako je to uopste istina

Meni samo nije jasna jedna stvar ako moze da mi pojasni neko iz tabora Jankovica/Jeremica.
Cemu se nadaju posle ovih izbora? Realnost je trenutno da je predsednik protokolarna funkcija, sva vlast je u rukama skupstinske vecine.
Istina je da ce malo da im smeta, ali sem toga nista narocito.
Ni jedan ni drugi nemaju svoju stranku trenutno, koja je poenta uopste njihovih kandidatura? Kako mogu da obecavaju vladavinu prava, bolji zivot i ostalo kad nece biti u moci da to urade. Logicnije mi je glasati za Boska koji ima svoju stranku koju ce da promovise svakom prilikom, zato se i kandidovao valjda.
Osim ako nece i njih dvojica da osnivaju svoje stranke ili da guraju neku od postojecih, ali to bi onda trebalo unapred da objasne, da se zna koja je poenta njihove kandidature.

Па видео си колики трн у дупету може да буде обичан омбудсман; председник би им био црначка китамба у том истом дупету.

To što je grobar bio niko i ništa ne znači da bi svako. Prrdsednik je komandant oružanih snaga na primer i mnogo toga još.

Ma besmisleno je pricati sad o tome kad im se vucic ispisao u facu, ne znam zasto naatavljaju sa kampanjom, bacaju pare, ne mogu da vezem 2 pesme na yt da mi ne iskoci jeremaja ako ih ne zaustavimo vladace narednih 5god

Jeste bombas i ja mislim da jeremic hoce da bude predsednik da bi komandovao opsadom skadra.

Armine gledam ovaj telepromper sad od antivučićevaca postali informer da im nisi ti posto urednik?

Pa on je prodat valjda

Lik im se ispisa u facu oni to jebeno ne vide hahahah jos kazu ukrao ideju hhahah pa tolike pare a glupanderi jebeni veci od "glupih nazadnjaka" hahahah pa kako vas nije sramota da tvrdite da je bilo ko od ovih mamlaza bolji od sns, marva zaslepljenja hahah

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1326832080672290&id=1139808532707980

Da ne pominjem sto su svi odavde koji su pljuvali spot lagano iskulirali link sa kriticne mase i ljutali ko sise

ŠTA JE NA JEBENOM KLIPU KAZUJTE NAMA KOJI NEMAMO FEJS

Moze fa se otvori iako nemas fejs sta bulaznis vec 2 dana

Sad nešto gledam ko je od ovih silnih kandidata nije izdajnik.jedino vidim Boška al i on mi je nešto čudan. A i Jeremić nije loš koliko mi se čini samo smara sa kampanjom.

Grampi kapiram ja da bi im smetao, ali ne baca Jeremic tolike pare na kampanju da bi nekome smetao par godina i onda se povukao. Znaci pravi sebi platformu za stvaranje neke nove sopstvene stranke. Mogao bi barem da prizna to pre izbora.

Rasni, slep si ako ti je Jeremic ok

Jebo vas spot, čovek platio sve samo 200e, eh da i drugi toliko stede.

Evo, lepo je rekao.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=378309399207016&id=293271104377513