Prijava

treba glasati da bi se smenili ovi gmazovi,nema veze sto ce opet da dodju drugi slicni kao oni bitno je da ne uzivaju vlast jedni isti dugo vremena.tu mislim i na direktore i ostale funkcionere.secam se kako su funkcioneri iz demokratske stranke bili kao popisani kad su im napredni preuzeli vlast.

A sto bi mi umrla nada?Skolujem se za nesto,ako to zanimanje nema prolaz ovde,uvek mogu da odem napolje,ima dve ruke i mozak uvek mogu da nadjem neku sljaku,tesko da cu biti gladan.
Sta cu da se nadam da ce doci neko drugi,da nece biti partijskog zaposljavanja da ce posao da se dobija na konkursu lol

radim na crno trošim na belo xDDD

Solidno transferisem vreme da prekinem polako xD

Ne to brt, naravno da sam stvaras svoju srecu, nismo u socijalizmu vise. Nego nada da Srbija nece vise biti okupirana zemlja, da nece kriminalni tipovi iz 90ih da namestaju sebi tendere i uzimaju pare iz budzea dok se porodice smrzavaju na smrt jer nemaju da plate struju. Da cemo mozda, mozda jednog dana, barem liciti na uredjenu drzavu sa institucijama, umesto na kartel. Nazalost, mislim da demokratija nije resenje.

Bas naprotiv, demokratija jeste resenje, samo sto nje nema u Srbiji vec godinama

Како би Бомбаш гласао за Вучића само да овај навија за Партизан.

Kad je već krenulo da se kenja da rečem i ja dvetri bole me kurci. Pajsad školski rad uvod dva prsta uvučena.
Mi smo teška beda. Min plata 200, prosečna nek je 400, min potrošačka korpa oko 38000 iljadi, prosečna oko 45000. Da bi živeli iole pristojno min plata mora biti bar 1000-1200 eura i to minimalna za PRISTOJAN život a da cene ostanu ovakve. Gde je tu inflacija, dinar pišljivi, gde su mladi obrazovani ljudi koji odlaze svake godine (odavno odlazi svako ko može, ne samo mladi) koji treba da drže privredu, prvo ko će da je pokrene, kojim novcem i kako da je održi u ovakvomo okruženju u kakvom živimo, ko će bez mladih da izdržava penzionere i državni aparat. Iskoreniti kriminal, korupciju, nepotizam, naterati ljude da poštuju zakone koje prvo treba doneti. Čitavu državu, sve institucije i državna preduzeća treba dovesti u red. Sve i da je ovo moguće, ko će to da uradi i još važnije ko će da dovede na vlast takve ljude. Narod sigurno ne.

Sve i da narod dovede takve ljude na vlast (a neće), a i da postoje oni koji bi to hteli da urade (možda i postoje, a da li će znati), i da je ikako moguće to uraditi sa jednom zemljom na Balkanu kakva je Srbija, u sadašnjem trenutku gledano dešavanja u Evropi i svetu (nije moguće), koliko će vremena trebati za to? 30 godina? 40? 50? 100?

Da skratim, saće kočenje, sve i da se ovo hipotetički ostvari mi bi živeli pristojno. Da čoek može da se osamostali mlad, kupi pristojnu kuću/stan, besplatno i kvalitetno školuje, ima dobro zdravstvo, policiju i sudstvo, može da osnuje porodicu i živi u uređenom društvu ljudi će i dalje odlaziti jer na 700km postoji dosta uređenija država gde će živeti kvalitetnije. Znači opet kurčina. Mi smo beda i ostaćemo beda, ne zbog Vučića, EU, Rvata, NWO, iluminatija, gej brakova (poyy Rastko), već zato što je nemoguće da mi živimo pristojno u doglednoj budućnosti. Ili u opšte, kako vam drago. Zakasnili smo debelo da gradimo državu. Da li zbog ovoga pasti u depresiju? Padni ako oćeš bole me kurci.

Zaključak dva prsta uvlačim. Da li zbog ovoga glasati za Vučića. Jok. Treba skinuti govno, makar uzaludno. Pa onda skinuti i sledeće govno. Borba je nekad važnija od pobede ili poraza. Mi kroz deceniju možemo živeti malo bolje. MALO. Potencijal, naravno. Al ako sirotinja koja za mesec dana dobije vanglu pirinča, počne da dobiva vanglu i šolju pirinča i dalje je bedna, pišljiva sirotinja po kojoj će svi pišati.

Sa predstavljanja novog predsednika Sase Jankovica
https://pbs.twimg.com/media/C5IA_VkW8AITh5r.jpg

Po 2 metra izmedju da bi popunili amfiteatar jebeni hahah pa ovaj nesrecnik nece biti ni predsednik skupstine stanara, boga pitaj kako je i bio zastitnik, posle izbora pusten niz vodu, jbg pokusali smo ko je ocekivao da ce nas vucic popisati ovako, a on klima glavom u redu razumem situaciju sve najbolje vasima i neka vas zdravlje posluzi

Amfiteatar, ahahahahahaa

vucic ce da ima glasova vise od svih ostalih zajedno.

bombas
Amfiteatar, ahahahahahaa

Ljubitelj košarke since Čović Legenda

Joj ljudi ne znate vi kako je to kad je politicki skup. To se vrbuje i kurta i murta, samo da bude sto vise ljudi. Ovaj je te veceri podelio vise sendvica nego sns od 2012-e. Pola ovih ljudi ne zna ni ko je jankovic a kamoli da ce glasati za njega. Druga polovina su svi njegovi glasaci

Najbitnije je sad da Vučić i Dačić uspostave tu Putin - Medvedev konekciju. Na dobrom smo putu skroz, sećate se pre, Toma predsednik, Dačić premijer, Vučić prvi podpredsednik, posle Vučić premijer, Dačić MSP. Sad Vučić prelazi na predsednika, Dačić na premijera, sve naši ljudi, a najjača opozicija: Šešelj. Idealno.

Žuti su svoje odmrmorili, Jankovića smo sklonili sa ombucmana, jedno govno manje na nekoj poziciji, nato lobista Jerema i onaj ko ga finansira pukli pare ništa uradili nisu, DJB se raspada koliko vidim. Kako ću slatko glasati za Vučića

Mene me zanima, jel zna neko cemu sluzi ovaj nas Kralj NJKV BMNJ Karadjordjevic. Evo vec koji izbori prolaze, a on se ne oglasava, a pricao je ranije da ce ako se Srbija vrati da bude nekakva monarhija, kao on da pomogne mnogo itd.
Iz cega sledi da on nece kurcem da mrdne za nas jer ga vecina vidi kao debila.Koji kurac ga onda drzimo? Ko je upucen u monarhizam i koliki je njegov realni uticaj u danasnje vreme?

Da bi imao uticaj u Srbiji za početak Srpski moraš znati jbg