Prijava

Ja mislim da je jedino pametno da glasamo za Obradovića.
Jedini bez mrlje u karijeri. Pravi patriota.

Mislio sam da svoj glas dam Voji ali mi je nešto mutan pa se još mislim. Za koga ste vi?

Zanima me da li se desilo u svetu da se premijer države kandiduje za protokolarnu funkciju predsednika manje od godinu dana posle izbora na kojima je osvojio palament? A oni koji će ga izjebati ga pumpaju da se kandiduje i odjebu ga iz vlade. Vara se grdno ako misli da može kao Tadić, Boris je imao Rakića ovaj nema ništa. Ne bio mu u koži.

msm da je hose muhika nesto slicno odradio

primera kolko oćeš, rihard jomshof, tomaš nalec, mario monti, sven skjelard, gorespomenuti hoze muhika, sad, nisi pitao koliko njih je pobedilo na predsedničkim izborima, ali itekako se kandiduju

Волео бих да се Тадић кандидује, па да имам за кога да гласам.

I ja bih voleo sto vise kandidata opozicija da ima

Nekome žena nije dala sinoć.

Ja bih voleo da se kandiduje Vučić pa da pobedi i uvali se u ista govna kao Boris Tadić.
Nešto razmišljam, ako raspiše i republičke izbore, da li može ono debelo prase da ga ispali kao što je ispalilo DS?

Nece ga on ispaliti dok ne bude imao siguricu, nije budala. Zna to i vucic i on i mi i svi

Prvo, Dačić je sve manji faktor, ovoga puta dobija jednocifren broj glasova, Radulović će imati više od njega. Drugo, stranka mu je puna trojanaca žutih, jedino što ga drži koliko toliko pod kontrolom su ucene.

Radj, mislim da niko od nabrojanih nije podneo ostavku na premijersku funkciju da bi se kandidovao na predsedničkim. Čak sam siguran da Skjelard i Nalec nikad nisu ni imali neku funkciju. Monti jeste podneo ostavku, ali se išlo na parlamentarne izbore. Muhika nisam siguran, a ovaj zadnji ne znam, nikad čuo.

Nece ga on ispaliti dok ne bude imao siguricu, nije budala. Zna to i vucic i on i mi i svi

A vidiš da uslovljava Vučića da se kandiduje za predsednika, inače neće drugog njihovog kandidata da podrži. Tu mi nešto smrdi. Tačno je da će Vučić da pobedi u prvom krugu ako bude kandidat, ali neće ta pobeda mnogo da mu vredi, jer on bukvalno od kadrova nema nikoga s dva grama mozga, i onda će premijer morati da bude neko čiju će opet funkciju on morati da obavlja, pored predsedničke, ista stvar kao sa Tadićem i onim kukavnim Cvetkovićem.
http://beta.rs/vesti/vesti-politika/52813-dacic-jedinstven-stav-je-da-bi-vucic-trebalo-da-bude-zajednicki-kandidat-sns-sps-i-js
A ako SNS kandiduje nekog drugog, a Dačić ga ne podrži, u drugom krugu može biti dosta zanimljivo.

Brt ako se vucic kandiduje dobija lagano u prvom krugu a premijer ce biti neko tipa jorgovanka tabakovic ili ona plava zorana... I gledacemo kako predsednik vise nije samo protokolarna funkcija xd

A ako se on ne kandiduje opet ce pobediti njihov kandidat opet zorana ili jorgovanka(one makar na zenskocu mogu da navuku nesto inace ostali su potop tipa nesa ili neki babici sacuvaj boze) a on ce ostati kao siva eminencija i cao.

Mislim, nema sta puno da lomimo glavu vec je on sve osmislio samo je pitanje kada ce reci sta je osmislio ne bi on ni krenuo u ovaj talk show bez da je znao sta ce i kako

Ja ipak mislim da bez Vučića, u drugom krugu mogu imati problema bez Dačićeve podrške. Nema Vučić toliko glasačko telo koliko izgleda, ako je dobio na prošlim izborima malo manje od polovine tih 56 posto izašlih, i nije neka cifra. On ovako vlada zato što ljudi nemaju za koga da glasaju i svima je preko kurca svega, a on ima disciplinovano glasačko telo. Ako se sad aktiviraju oni koji će da izađu da glasaju protiv SNS-a, za nekog kandidata bez veze, može da bude zajebano Vučiću. Pogotovo ako Ivica nešto iskalkuliše s opozicijom.

A ako se on ne kandiduje opet ce pobediti njihov kandidat opet zorana ili jorgovanka(one makar na zenskocu mogu da navuku nesto inace ostali su potop tipa nesa ili neki babici sacuvaj boze) a on ce ostati kao siva eminencija i cao.

Znam da se ne kladis xD al mogu u pare da nema od tog nista da zensko bude predsednik u srba. Vrlo verovatno i da bude kandidat sns-a.

Jeste valdemare bas ima malo glasacko telo, tj. aparat. Ima bre 30 cm nabrekle kurcine da jebe koga god hoce na politickoj sceni. Hteo to ti/ja ili ne. Jedan meni poprilicno zanimljiv voditelj u jednoj emisiji rekao je "ispade da ova vlast zna samo izbore da dobija".

"ispade da ova vlast zna samo izbore da dobija".

Vladaće i on dok ga ne puste niz vodu. I Milošević je imao kurčinu i te kakvu, nije trčao stalno ko plačipička po konferencijama za štampu da kuka kako ga "neki" prozivaju po Tviteru, već - šalji policiju, šalji tenkove, a u pičku materinu. A to da zna samo izbore da dobija, pa zato ih stalno i raspisuje. Njegovo prirodno stanje postojanja je predizborna kampanja, tu može da se razmaše demagogijom koja ga ni na šta ne obavezuje.

Ja ipak mislim da bez Vučića, u drugom krugu mogu imati problema bez Dačićeve podrške.

Hahahaha da pratis sportske teme na ovaj post bih to okacio onog kera xd

Kakvi bre problemi ima da otrese sve laganica nece se ni pitanje postavljati. A dacic malo kevce samo jer se nada da ce vucicev uticaj malo da splasne ako bude predsednik pa da se i on pita za neki kurac al ako mu podvikne malo ima da podvije rep i prihvati kandidata kojeg vucic odabere

Dio mislim da je doslo vreme da ce da se popale ljudi povuceni evropskim vrednostima pa zene su potpuno ravnopravne pobogu cak imaju i prednosti e moj ti