Prijava

Dragi moji prijatelji,
prinuđen sam da još jednom od vas tražim pomoć za moju Gagu. Metastaze su se proširile na mozak, nekoliko limfnih čvorova i na plućma ih je sada više.
Od ponedeljka je Gaga na zračenju glave koje je u ovom trenutku najhitnije na onkološkom institutu.
Zračenje će trajati oko 2 nedelje i najverovatnije će zaustaviti rast metastaza na mozgu.
Posle zračne terapije zbog progresije bolesti u limfnim čvorovima i plućima lečenje će se nastaviti citostatikom Yondelis koji je specijalizovan za metastaze sarkoma, ali nevolja je u tome što jedno primanje Yondelisa košta 4.500 evra bez troskova davanja u nekoj privatnoj ordinaciji. Minumum tri Yondelisa je neophodno da bi se utvrdilo da li daje rezultate.
Po svim do sada obavljenim studijama Yondelis se pokazao kao najefikasniji u ovakvim stanjima.

Yondelis su savetovali u makedonskoj klinici Acibadem sistina, ali je moguće primiti ga i u nekoj našoj privatnoj onkološkoj ordinaciji. Savetovali su i u Bel Medici u kojoj ga je moguce i primiti.
Izvestaj iz Bel Medica
http://dc530.4shared.com/img/f8b2ZrpOba/1589253a890/5_online
http://dc591.4shared.com/img/_xMvkl39ce/1589252ba48/6_online

Gagina porodica je prodala deo imovine tako da su u mogućnosti da kupe jednu inekciju Yondelisa i na žalost ni oni više nisu u stanju da daju za Gagino lečenje.

Jedino što želim je da moja Gaga živi što duže i da bude pored mene.
Da je držim za ruku, da je gledam u oči, da je poljubim, pomazim po kosi.
Da svaki minut bude ispunjen ljubavlju koja traje 24 godina i 8 meseci.
Da sledećeg osmog marta proslavimo srebrnu svadbu ...

Ako ste u mogućnosti da odvojite deo novca da bi Gaga živela ja vas molim da to učinite u ime ljubavi.
Najiskrenije se nadam da nikada nećete potpuno razumeti kako se sada osećam jer bi to značilo da ste i vi u istoj situaciji kao ja, a to vam ne želim.

Pozovite vaše prijatelje da pomognu. Ukoliko je po Božijoj volji, ovo lečenje će dati rezultate, ali na žalost nije moguće lečenje sprovesti bez novca.
Svaka pomoć je dobrodošla. Ako neko ima Yondelis, a da mu nije potreban i želi da ga pokloni neka se javi.
Ako neko moze da mi omoguci da ga nabavim po manjoj ceni i to bi mnogo znacilo. Ukoliko neka onkoloska ordinacija zeli da se odrekne dela prihoda od davanja Yondelisa i to bi znacilo. Javno bi im se zahvalio na svim drustvenim mrezama.

Sa željom da uvek budete zdravi još jednom vas molim da pomognete
mojoj Gagi.

Tekući račun moje supruge je
Belobrđanin Dragana – Komercijalna banka
Broj tekućeg računa
205-1001526270676-63

Adresa naseg stanovanja za sve one koji zele da uplate preko poste ili western uniona:
Na ime je moje majke pošto ću ja sa Gagom da budem u Beogradu sve vreme dok je na zračenju.
Belobrdjanin Ljiljana
Kralja Aleksandra Obrenovica 43
12370 Aleksandrovac (pozarevacki)
Za WU potreban je i broj telefona. Majčin broj je 065 8 254 258

Devizni racun u Intesa banci
Name of beneficiary NENAD BELOBRDJANIN
Beneficiary’s adres ALEKSANDROVAC BB REPUBLIC OF SERBIA
Beneficiary’s acc.number/IBAN RS35160543020081076080
Beneficiary’s bank Banca Intesa ad Beograd
Beneficiary’s bank SWIFT address DBDBRSBG

Za one koji imaju Paypal ili Skrill racun otvorio sam ih na sledećim e-mail-ovima.

PAYPAL nenadbelobrdjanin@gmail.com

SKRILL nesadebeli@gmail.com

Zahvaljujem se svima unapred ko uplati. Ne znam da li ću too stizati dok budem bio u Beogradu.
Situacija sa Draganinim zdravljem je veoma ozbiljna i ja sam akciju pokrenuo verujući da će zračenje na IORS-u dati dobre rezulatate i da će supruga moći da primi hemoterapiju Yondelisom.
Obećavam javno pred svima vama da ukoliko se dogodi da do primanja hemoterapije ne dođe svako ko je uplatio a imam njegovo ime i prezime biće kontaktiran sa moje strane sa pitanjem da li želi da mu se novac vrati ili prosledi nekome kome će taj novac pomoći u lečenju.
Svakodnevno cu objavljivati koliko je novca trenutno sakupljeno na ovoj temi zato uvek proverite poslednje postove.

Verujem da će ipak zračenje proteći u najboljem redu i da ću ipak uspeti da sakupim novac za hemoterapiju Yondelisom koja će pomoći mojoj Gagi.
Hvala vam na razumevanju.

Da ste mi živi i zdravi
Bog neka vas blagoslovi.
Vaš NesaDeBeli.

au brate
rifres inace

Sorry, the recipient doesn’t accept payments using this payment method. Please choose another.

Šta je za reći?

Burazeru obraćaš se Vukajlijašima kao banci. Ovde dnevno uđe 50 ljudi, nemoj da ti je ovo vid nečega da će uspeti, nego gledaj kako znaš da to ili širiš na Tviter i gde već, ili lično tražiš od zelenaša.
Da, od zelenaša traži kintu, znam čoveka koji je tako tražio za mnogo manje stvari i dobijao je, kasnije prodaj deo zemlje, kuće da vratiš dug, ali od ovoga leba nema. Ja sam iskren i jedino ti je to rešenje.

Hteo bih da sa vama podelim nešto što me muči.
Situacija sa Draganinim zdravljem je veoma ozbiljna i ja sam akciju pokrenuo verujući da će zračenje na IORS-u dati dobre rezulatate i da će supruga moći da primi hemoterapiju Yondelisom.
Obećavam javno pred svima vama da ukoliko se dogodi da do primanja hemoterapije ne dođe svako ko je uplatio a imam njegovo ime i prezime biće kontaktiran sa moje strane sa pitanjem da li želi da mu se novac vrati ili prosledi nekome kome će taj novac pomoći u lečenju.
Do sada je sakupljeno;
12.300din.
skrill posle odbitka 9.5e
paypal 39,42 e

Verujem da će ipak zračenje proteći u najboljem redu i da ću ipak uspeti da sakupim novac za HT koja će pomoći mojoj Gagi.
Hvala vam na razumevanju.

@Klajslel
Prijatelju, da krenem redom.
Od Vukajlijaša sam dobio u prethodne dve akcije vekliku podršku.
Nekad novčanu, nekada drugarsku i razumevanje.
Znam da nije banka, ali kad podeliš muku sa nekim bude lakše.
Na tviteru je akcija već pokrenuta.
Od zelenaša ne mogu da zajmim jer nemam ništa da založim.
Nemam ni zemlju, ni stan, ni bilo kakvu drugu imovinu sem krša od auta kojim vozim suprugu po bolnicama.
Nadam se da razumeš.
Pozdrav.

razumem prijatelju, ali te najljudskije molim da ti ovo ne bude jedini izlaz

Humanitarna akcija je mi jedini izlaz prijatelju.
Da imam drugi već bih iskoristio taj drugi izlaz.
Ja sam ono što naš narod zove Golja.

Nešo nemoj se nikad nikome pravdati pogotovo ne na Vukajliji. Samo guraj.
Krajslere batali.

Bokseru, ne razmišljaj guzicom nego glavudžom jebenom. Pored ovoga govorim mu da ne traći vreme nego i dalje širi sve ovo, neka moli u stvarnom životu nekoga za pare, neka se i ponižava ko ga jebe, ali neka mu ovo ne bude jedino rešenje, jer je bolest njegove žene zaista u ozbiljnom stadijumu. Voleo bih naravno da sve bude u redu, ali teško će se skupiti novac ovde, pogotovo jer će nam najveće što uradimo biti "rifreš, ., rifreš" da tema bude aktivna. Čast izuzecima, ali 4500 evra je previše za Vukajliju. Nešo, brate, shvati ovo kao dobar savet i izguraj to nekako, a Vukajlija ako doprinese, biće još bolje. Od tapšanja po ramenu niko nije napredovao.

ај банујте овог крајслера

Jedino što u ovom životu imam je čist obraz. Nemam ništa vrednije što bih hteo da sačuvam od obraza i zato ću svakome odgovoriti jer smatram da samo nečasni i bez obrazni izbegavaju da odgovore pa čak i na prozivke.
Bude mi teško, ali ih razumem jer smo svi postali paranoični kada je novac u pitanju.

Inače linkovao sam ovu temu malopre na tviteru da ljudi prate tok akcije u smislu para jer se na tviteru dešavalo kad objavim koliko je skupljeno a to neko retvituje za 10 dana ljudi koji ne vide kad sam postavio taj podatak mogu pomisliti da našto krijem i lažem.

Hvala ti na podršci Bohore.

hvala ti na podršci Bohore? kakav si ti lik brt

"Bokseru, ne razmišljaj guzicom nego glavudžom jebenom. Pored ovoga govorim mu da ne traći vreme nego i dalje širi sve ovo, neka moli u stvarnom životu nekoga za pare, neka se i ponižava ko ga jebe, ali neka mu ovo ne bude jedino rešenje, jer je bolest njegove žene zaista u ozbiljnom stadijumu. Voleo bih naravno da sve bude u redu, ali teško će se skupiti novac ovde, pogotovo jer će nam najveće što uradimo biti "rifreš, ., rifreš" da tema bude aktivna. Čast izuzecima, ali 4500 evra je previše za Vukajliju. Nešo, brate, shvati ovo kao dobar savet i izguraj to nekako, a Vukajlija ako doprinese, biće još bolje. Od tapšanja po ramenu niko nije napredovao."

Naravno da novac pokušavam da nađem i na drugim mestima, ali moram biti i uz suprugu kada joj je teško i padne u depresiju.

Kakav sam ja lik presudiće Bog u koga svom dušom verujem.

Čekaj ti oćeš meni da kažem da ja nisam promislio lepo a za čoveka u ovim godinama i ovim problemima ti se pitaš da l je iskoristio sve opcije
Pa jebem ti 100 majki i tebi i onom debilu štó je kenjao po prošloj temi. Šta vas bolí kurac, ok, pogrešnó je ovo zaobiđi. Terate čoveka kome je život pakao da se objašnjava sa vama pička vam materina balava.

Sad me sramota ovog posta, ajd nek me banuje neko jbg

stvarno klajslel jbt,ok,imas svoje pravo na misljenje i da ga izneses,al zar bas moras smarati coveka sad,vidim da mislis da pomazes nesto i da govoris nesto o cemu on nije razmisljao...jel ne kapiras da coveka koji je u ovolikom kanalu smara da ti nesto sad objasnjava i odgovara...nije da si mu dao neki savet o kojem nije razmisljao...trazi pare na nevukajliji,e da mu ti nisi rekao ne bi se setio da je to moguce

Nešo, ne logujem se više na sajt jer nemam šta da tražim ovde, ali sad sam došao samo da ti kažem da nisi sam.

U utorak mi prolazi plata, nemam ni ja nešto mnogo sredstava, ali uplatiću makar malo. Daće Bog da bude dobro.

ма који курац мишљење, шта стаје људима на муку. Какво је мишљење нећеш скупити паре боље иди код зеленаша?
Имаш 1000 тема на вукајлији па смарај на којој оћеш а не овде
---
поставите на џивџана или ђе сте већ админи