Prijava

podelio sam kod mene na FB, nema tu mnogo ljudi, ali neko će možda moći da učestvuje

ostajte jaki

Dživdzan i Zvonko imaju tipa 150 k to nije problem.

Ἀνταίος Hvala na podršci i lepim rečima .
Hvala i svima vama na podršci. Vidim da razumete muke kroz koje prolazimo i to nam puno znači.
Svaka lepa reč znači jednu lošu misao manje.
Pozdrav za sve i nadam se najiskrenije da nikada niko od vas neće proživljavati ni slično onome što sada mi prolazimo.

Posle uplate na paypalu od 10 e trenutno stanje je
Do sada je sakupljeno;
12.300din.
skrill posle odbitka 9.5e
paypal 49,42 e

Još 5e preko paypala. Hvala puno.
paypal 54,4

Nešo ne deli te info, nema potrebe.

Neso da li postoji rok do kada je potrebno sakupiti novac?

Pridruzujem se podrsi brt pisi i po liftovima ako ti padne na pamet a ne ovde. I pridruzujem se jebanju majke krajsleru.

Pridruzicu se i akciji u ponedeljak, uplaticu preko racuna nesto ionako kapiram da bi me celzi sjebo xd

I da ako ne bude trebalo prosledi nekom po izboru, najbolje ako detetu nekom treba

Edit: tj nije najbolje da detetu treba najbolje je da nikome ne treba a ponajmanje detetu valjda si skapirao sta sam hteo da kazem

Živ nam bio i ti i žena, ne odustaj nikada.

Evo zbog čega delim info. Da svako zna koliko je skupljeno pa ako ne daj Bože se dogodi ono što ne želim i kada uplatim ili vratim novac to i objavim uz dikaze da na mene ne padne nijedna trunka sumnje da iskorištavam dobrotu ljudi.
U prve dve akcije su svi ti dobri ljudi zaslužili da ih niko nikada ne prevari. Sav sakupkljeni novac je potrošen na ono za šta je i skupljan i to sam objavio uz dokaze.
Sada samo želim da sve bude čisto, zato mi ne zamerite.

Što se tiče roka, on nije fiksni. Kad se završi zračenje, a koliko će zračenja biti i kada će se završiti znaću u ponedeljak.
Plus za prvi Yondelis imamo, a koliko vremena treba da protekne između dve hemoterapije određuje onkolog na osnovu raznih parametara. Od nedelju do tri nedelje, ali i to ćemo znati tek kad se završi zračenje i krenemo sa hemoterapijom.

Hvala vam na podršci i još više na razumevanju.

Slušaj, druže, nemoj pisati to ovdje, nemoj trošiti energiju.

Svu energiju potroši na svoju ženu i ona jedina zaslužuje svu tvoju pažnju.

Njoj sada najviše trebaš. Ne trebaš se pravdati ovdje, mnogo snage trošiš za glupost. Kada se završi sve i kada ozdravi, izvuci izvode i okači ovde.

Okreni sve resurse ka njoj i biće sve ok.

Razumem te druže, ali ipak mislim da treba da nastavim jer je tako ispravno. Ja sam na netu samo kad supruga gleda neku seriju ili kad spava.
Inače stiglo je još 8+5evra na paypal tako da je na 62 e na paypalu.
Svako dobro ti želim.

I kad preteknu pare šta ćeš? Napravićeš kuću? Pa nećeš jbg, prosledićeš. Opterećuješ se bespotrebno.

Može biti da si u pravu, ali kad si u situaciji kao mi onda vodiš računa o svemu ma koliko da je opterećenje.
Potpuno razumem svoj stav i verovatno bih sve to isto rekao mom rođenom bratu da ga imam, a da ne znam neke stvari.
U toku prve dve akcije bilo je raznih osporavanja, na FB na tviteru, čak i ovde malo.
Ti si takav da mi veruješ, većina ovde takođe, ali uvek postoji neko ko ne veruje.
Baš zbog toga sam počeo ovo da radim u drugoj akciji, ali na tviteru.
Neko bi možda uplatio samo da me proveri da li objavljujem baš sve što se uplati.
Pošto sam to stalno radio i bukvalno svaki evro prijavljivao stekao sam poverenje i uspeo da odvedem suprugu drugi put u Nemačku.
Mislim da to nisam uradio ne bih uspeo.
Eto zbog toga sada to isto radim.
Nadam se da razumeš. Biće malo problema dok budem u Beogradu, ali ću se snaći nekako.
Pozdrav i svako dobro ti želim iz srca.

Ti koji proveravaju dinar nikad nisu dalí ni jednoj akciji.

Dršse Nešo, daće Onaj odozgo da bude sve dobro!

Ako mi šta legne na račun ovih dana, ima da legne i na vaš.