Prijava

могла би вукајлија и на фејсу објавити. Видим да свака објава има око 1000 лајкова. Обзиром да има 760 000 пратилаца, видиће велика маса људи

Izdrži brt! Ne daj bože nikome da izgubi osobu koju voli. Pomogao bih ti ali ne znam kako, nit imam pare niti fejs niti tviter. Nisi dužan nikome da se pravdaš da li imaš ili nemaš! Neka je bog uz vas

Klajslel

Burazeru obraćaš se Vukajlijašima kao banci. Ovde dnevno uđe 50 ljudi, nemoj da ti je ovo vid nečega da će uspeti, nego gledaj kako znaš da to ili širiš na Tviter i gde već, ili lično tražiš od zelenaša.
Da, od zelenaša traži kintu, znam čoveka koji je tako tražio za mnogo manje stvari i dobijao je, kasnije prodaj deo zemlje, kuće da vratiš dug, ali od ovoga leba nema. Ja sam iskren i jedino ti je to rešenje.

Ti si imbecil, Bog neka ti je u pomoći.

Nešo, mnogo mi žao ovoga što jutros pročitah, al ne gubite nadu.
Uplatiću sutra. Bog nek vam dobro da.

Hvala vam svima na podrsci, mnogo mi znaci kad vidim da ste uz nas.
Evo zadnjih podataka.
Na Skrill racunu je 31e
Na paypalu 70e i 8 usd.
Na dinarskom racunu 14.300 dinara.
Zahvaljujem se svima na uplatama i podrsci.

Morao sam ući sa ovog naloga posle dugo vremena. Klajslel koristim ja, ali i još par ljudi. Ono što je napisano je presramota. Zahtevam trajni za Klajslela, jer sam ja tvorac tog ukletog naloga, a Nešu pa skoro i lično poznajem, imamo dosta poruka preko pvta, i žena mu je iz mesta par kilometara od mene. Nešo, drži se, istraj, borba je pred tobom kao i do sada!!!

Hvala druze na podrsci. Pozdrav i svako dobro od nas oboje.

Upis da pratim temu.

Нешо, желим ти све најбоље у једној од најтежих борби у животу, надамо се најбољем, плата је надам се 30-тог и помоћићу колико год будем могао.

Do sada danas uplaceno 34000 dinara i nesto na paypalu. Videcu veceras koliko.
Supruga se smestila na onkologiji i borba krece. Pozelite joj srecu i pomolite se za nju ako zelite.

Trenutno stanje na racunima za Gagino lecenje.
Tekuci 48.300
Paypal 99e i 8 usd
Skrill 31e

Hvala od srca svima na upatama i podrsci.

Da li mogu da ubacim sliku sa kompa na ovu temu. Neka mi neko kaze kako.

okacis na imgur.com pa sa imgura okacis ovde