Prijava

trijes sekundi sam gledao u naslov teme i ne mogu da provalim što me trigeruje

kad ono moje ime

ja vidim moja slika, ali piše drugo ime

ne znam da sviram ovo jer ga nemam, ali sam se ložio da kupim, preljepa zezalica, kupio bih samo da stoji na stolu i da šljašti

Može li se na onome svirati Gaga Stajls?

EDIT: Gangnam style*

Шта мислите о мом брату Милану из Ракове Баре?

Kakvo je tvoje misljenje o ad blokeru?

Toplo-hladno, prijatelju. Zarad malo lagodnijeg internet surfovanja, nekoga ostavljamo bez kore hleba od oglasa, a taj neko se potrudio da napravi sadržaj koji nam prija.

A o silk roudu i o njegovim zamenama sad? Smije li se ulaziti u to za trgovinu? Je li tor i dalje siguran?

Ništa manje i ništa više siguran nego ranije, rekao bih. Ako ulaziš na tor preko tails linuksa kog pališ s usb fleša i nakačiš se na net sa tuđeg/javnog vajfaja, kapiram da ti ni CIA ne može ništa, možeš slobodno naručiti sebi ženu iz Kambodže.

Rađarde, znaš li igrati dabke kao ovi libanski šiptari?
https://www.youtube.com/watch?v=rGN2uWS2iKs

Kako se papet i ja nismo setili tako nesto da napravimo oh subino ej mladosti, pa da nas fbi nadje preko vukajlije, tu smo ostavili prve planove ali i nase imejlove ko onaj ulbriht burazer xd

I evo pitanje, mislis li da svako ko zeli da bude iole neki kurac, a ne samo sraf u masini, mora da, s obzirom kako se svet razvija i kojom brzinom trenutno, ima bar neko solidno znanje iz hakerisanja( time mislim neko kodiranje, veb dizajn i te munje xd)

Najjaca sprava koju je tehnika iznedrila koja je?

Dio brate ti si za sve doktor, kakve je kod tebe situacija, ucis li sta od "savremenih" ovih govana ili se drzis tradicije