Prijava

Velike su to pare Papo

Dota manje mnogo. Postoje i razlozi za to, al kapiram da vas ne zanima xd

Na Lol se lože djeca a Dota je ozbiljnija?

Djece je više naravno

Dobro ne verujem da su u govnima da moraju da se vade, vise kontam da je to u fazonu da ih je dobro usralo sa top eleven, i da misle da ce svaka sledeca igrica biti bar tog nivoa i veca. A nece bas uvek, jednom se jebe Milica T je l tako Bohore :))))

Ma za sta god se uhvatis u zivotu ako valja u Americi postoje dve opcije ovde, da valja i ovde, i da nemamo mi para za to.

U lolu moras da otkljucavas heroje parama ili tako sto igras mjesecima i skupljas poene, u doti su svi otkljucani. U doti kada kupis skin za heroja kada ti dosadi mozes ga pokloniti nekome, u lolu taj neko mora da ga kupi parama. U doti pre svake partije mozes da biras server na kojem igras, i lolu se svaka promena servera naplacuje. U doti je promena imena dzabe, u lolu se naplacuje.
U lolu je nagrada na zavrsnom godisnjem turniru oko 3 miliona evra, u doti je oko 25 miliona itd.
Kapiras otprilike u cemu je stos? xd

Pa ja koliko kapiram Dota je bolja od Lola a i Lol se naplaćuje zar ne bi trebalo da se Dota više igra i to dosta više a da Lol bude u kanalu?

Mada ne, uvek će biti budala jbg jasno.

LOL je ios, Dota je android. Najprostije receno. A oni koji igraju LOL bez kupovine svih tih klinaca su kao da imaju kraden zakljucan ajfon koji ne smeju da koriste izvan Bujanovca.

Ili bar ja tako shvatam

To su naši preci zvali gownarsko pilićarenje.

Mada na taj fazon funkcionišu ovi Kleš of kurci na telefonu, s tim što u Lolu (mislim da) ne možeš da platiš da lakše dobiješ partiju, a u Kleš of kurcima to možeš i gomila ljudi plaća ogromne pare da lakše dobiju partiju.

Rekao mi jedan lik da zna klinca iz Libana čiji je ćale neko mudo tamo. Klinac je potrošio na igru Magic Rush trideset hiljada dolara.

Mada na taj fazon funkcionišu ovi Kleš of kurci na telefonu, s tim što u Lolu (mislim da) ne možeš da platiš da lakše dobiješ partiju, a u Kleš of kurcima to možeš i gomila ljudi plaća ogromne pare da lakše dobiju partiju.

Istina ovo je.

Igraci koji su u tim najjacim arenama u kles rojalu trose prosecno oko 3000e mesecno na unapredjenja tih kartica samo da ne ispadnu. A igraci koji idu na te top turnire oko 8k, tako da ona zarada od 150k dnevno itekako ima smisla xd

A daj brate evo ubicu se sad. Slika i prilika globalizacije, da ako namamis recimo 50 miliona ljudi da cackaju neku igricu tvoju, aplikaciju, nema leba da ne nahvatas jedno 5k njih koji ce da daju besne pare za nesto totalno retardirano.

Narod je glup i treba ga jebati. Potvrđeno, 8086. put.

Sta se konkretno radi u kles of klensu cuo sam da postoji ne znam ni sta se igra tu.

Pa tačno toj deci treba Plavi kit ovaj
100 k evra skucaš godišnje na igricu pa jebem ti mater obesi se

Radjard, koliko moleri po BG uzimaju po kvadratu?

Rađard koliko po Beogradu ljudi uzimaju Santijagu aka Reme da popiju pivo s njim?

Kako si radjard, kako si kuplung,
Kakvo je tamo vreme,
Da li se momci u selu žene,
Pita li neko za mene?

Da se razumemo, odgovaram samo ozbiljnim mušterijama

Za ozbiljna pitanja free odgovor za neozbiljna doplata.