Prijava

Tetka sa nasledstvom mi je dobila moždani udar. I sad je nepokretna. Mora neko da je kupa, izvlačili smo slamke i ja je moram oprati. E sad ne znam pravilan način kako to da uradim. Mislila sam da pošaljem samo Kosmopoliti pvt, ali možda još neko ima iskustva sa tim.

nikad se nisi kupala?

ja bih odozgo krenuo, valjda dok se spira i sve

zovi kosmopolitu ona ce to da odradi za 300 dinara

toma smor je neplodna sto znaci da ne moze imati decu

ваљда наслов теме треба бити помоћ око наследства

toma smor je neplodna sto znaci da ne moze imati decu--

haahhah

Odnesi je do perionice. Ili jos bolje stavi je na pak treger pa samo prodji kroz cetke

Budući da sam novopečeni personalni asistent u Austriji, moj ti je savet da koristiš gumene tj. sintetičke rukavice kad je budeš kupala, jer se pri kontaktu s paralizovanim ljudima može desiti da ti se ispod noktiju il na samom dlanu prenesu bakterije koje se razviju na pojedinim delovima tela i to onim na koje se osoba oslanja većinu vremena. Takođe moraš paziti i biti nežna sa trljanjem da ne bi oštetila ili otvorila ranice koje se takođe javljaju kod nepokretnih. Ovo sve naravno zavisi i od vremena od kog je dobila moždani udar, ako je to bilo nedavno onda su manje šanse da se infekcija odmah pojavi i preporučujem ti da je kupaš sa razmakom od najviše nedelju dana. Stariji ljudi inače ne vole mnogo da se kupaju. Ako koristi neku kremu namaži je s njom od glave do pete nakon kupanja.

ne zaboravi posle kupanja da je toplo zagrlis i zahvalis joj se jer te je baka jako volela dok je bila pokretna i kad si ti bila mala

brate ko moze da zaboravi da zagrli baku posle kupanja

Ne zaboravi da je balzamuješ na kraju.

labokv
zovi kosmopolitu ona ce to da odradi za 300 dinara

eh, labokv, 300...
tomo, spremi 1200 evra mesečno i smesti je u dom ;-)

da da kao da se pranje baba koje imaju kozu ko krokodil placa 1200e mesecno....u dom neki za 200e mesecno opusteno, kolektivno ih peru crevom u kupatilu jednom nedeljno, posle ih sve zagrle jedno po jedno

za 1200 evra u hajatu u bazenu da se kupa.
samo potopis

Kosmo imaš neku anegdotu tokom kupanja baka?

je l mozes da razgovaras sa bakom?

xaxa kakva kultna defka