Prijava

ahhahahah četvoricu hahahahha

Thilmo ima neku jednačinu, trebamo samo da je provalimo.
Sa čime množi istinu.

De je sad stevčino matematičko znanje?

U polukrugu sedimo ps..u polukrugu jebenom.

Znam brt. Jeste se predstavljali? Ja ustao i reko ja sam ............... i ja sam alkoholicar. Smesno bilo pita me ona riba kao sta ja reko ma na to me podsetilo kae ona pa da jeste malo

Ajmo da napravimo novu thilmozodu da oraspolozimo pseta nesretnog. Ja ću početi a vi dopunite:

Ps: igrao sam reala 1, 48k uplata jebem ti marselo familiju mrtvu

Tilmara: Nije to ništa, ____________

Detroit i real

I sto sam ja nesretan pisam ti u supu?

hahahahahha leptejebo i uđe tilmo u sobu kad ono džinovsko jaje usisa sve prasiće i odleti u nepoznatom pravcu

tilmo sigurno si izostavio najbolji deo svog mastanja o van persiju.ja cu da dovrsim necu mnogo da pogresim.prekidas razgovor sa drugom jer ti neko kuca na vrata.otvaras kad ono van pesi,uctivo ti se izvinjava na smetnji u kasne sate.pita te jel imas flaster da mu das, uvodis ga unutra i drhteci od uzbudjenja preturas po torbama da nadjes flaster iako znas da ga nemas.posle nekog vremena okreces se a van persi lezi u crvenim boksericama pripijenim uz telo na tvom krevetu i stidno se smesi.prilazis ka njemu a tlo pod nogama ti se ljulja,padas kao klada na krevet, mazi te se,persi ti nabija kurcinu, to traje do zore.onda ga pitas da usvojite dete, on pristaje..

Kisa lupa po simsu. Policija i obezbedjenje hotela zbog toga ne cuju tvoj vapaj za pomoc dok ti Persika cepa cmar.

Sve picke su se lozile na Mekejleba

Nije to nista Abubakar Oumaru je pojebao pola Novog Sada. Gledao sam rodjenim ocima.
by Dio

Vidiš, mogao bih da iskoristim ovu temu kao svoj blog.

Ovde ću pisati događaje koji mi se dešavaju a niko me nije pitao da ih ispričam.

Prvo nisi u norveškoj nego si u žgubici fazon mene bi savrseno boleo kurac da pisem na vukajliji da sam u norveskoj hahaah

pa jel moguće da uopšte nije otišao u norvešku?

Hladno bre tamo, lud li sam da idem.