Prijava

закачио сам ту емисију на пинку, у пар наврата сам се баш зачудио неким реакцијама и изјавама и посумњао у њихову искреност, кад оно глума....

sto bi onoliko dobrih picaka trazilo frajera na pinku, normalno da je namesteno.a ovi iz drusvene dinamike stvarno nisu noralni ljudi, uopste ne znaju sta pricaju.covek prica da izgled apsolutno nije bitan kod devojke, ne valja pristup ako te privuce izgled jer te izgled izmanipulise. :D vidim da neke na sajtu interesuju ova predavanja pa zbog njih da kazem par reci da ne bi i dalje slusali ovakve mentalace.neki se rode sa harizmom i dobri su u zavodjenju a neki polako uce, nikakva predavanja ne vrede dok covek kroz sazrevanje i iskustva ne nauci neke stvari.to je prirodan proces i evo od kad postoji covecanstvo ljudima nisu trebale skole zavodjenja do danas.svako vremenom nauci ako je iole normalan.najbitnije je stupati u kontakte i sticati saznanja sta se devojkama svidja a sta ne.ja sam nekad davno saznao da devojke vole kad muskarac lepo mirise od tad redovno koristim parfeme.jeste da kosta ali sam tako sebi obezbedio jedan plusic kod njih.normalno ima razlicitih tipova zena ali sve vole da je muskarac jak, da ima dobar kurac i da lepo mirise

Zasto UVEK ljudi kad kupuju kola razmisljaju kako ce u njih spakovati trista kuraca i ici na more (sto ce se desiti jednom ili nijednom godisnje), a realno ce ih 90% drndati po gradu i peti na ivicnjak sto puta dnevno i nece imati nikad para da poprave usranu klimu (ali bitno je da je ima!), i zasto uvek pruca o muvanju krece od kluba (kako mi ide na kurac sama rec "klub"), ja sam obukao ciste gace i idem da jurim zenske, a zenske su su SVUDA ma sta da radis, moj brat od strica nije izasao u grad ima pet godina, satire se od picki, radi kao postar najobicniji, mogao bi da napravi top-listu najboljih pusacica po gradskim reonima, ali ne, treba znati da pridjes, da imas "opener", znaci ako nemas kinte za klub nema nista od picki. Ustvari gde nema kluba nema ni jebacine.

Iz istog razloga sto kupuju (mo) stan sa mnogo soba da ima kad dodju gosti koji dodju 2 puta godisnje

a ali sve vole da je muskarac jak, da ima dobar kurac i da lepo mirise

0/3 :(

aahahah

Ako se ono na pinku glumi onda imamo 100 kandidata za oskara

Jedino mozda ako trebaju da glume vise u fazonu statiste a njih je i tako sramota onda priznajem da sam pogresio ali sto bi se bre neko preznojavao ako ce otici kad se ugase kamere svako svojim putem npr

Jedino ajde sad da treba kurceve da puse pred kamerama npr, to razumem da je neprijatno ja ne znam da li ima onih koji ne znaju za provodadziju na hepiju ali i to me iznerviralo kada je neko nesro kacio na transfer, sve je netransfer sto tamo kacite i ono sto je radjaed pre mesec dana okacio iz ja imam talenat, jedini pravi transfer blama je mozda ta svaka emisija i ako nez slucajno nenada I. Pavlovica on je na nasoj, mnogo ljuca glava od marica ovaj je u zadnjih godinu dana malo demotivisan kao nole kad je 365 dana prvi pa mu dosadi, usamljeno je na vrhu sto bi rekao vudi alen, najlepsi je sam taj put ka vrhu, vise nego kad jesi na njemu. Premotavanje emisija, odlicna je

Kakva bre gluma.. jedino što su ove likuše manekenke napirlitane pa glume neke pičke.. a ovi dovode polu gej likove da ih biraju... zanimljiva emisija... najjače kad likovi dobiju korpu.. malo mi ih žao ali smješno brate

Kakva bre gluma.. jedino što su ove likuše manekenke napirlitane pa glume neke pičke.. a ovi dovode polu gej likove da ih biraju... zanimljiva emisija... najjače kad likovi dobiju korpu.. malo mi ih žao ali smješno brate

Brate, ne sad da se svi znaju, ali niko tamo nije otišao da bi se muvao, nego da uzme pare. 70% ljudi, što žena, što muškaraca u emisiju su u vezama. Ne budi nub. A da li će otići na "dejt" zavisi od toga d ali se zgotive i reše da ojade produkciju i za klopu i koji dinar više. Lololol
Jako mali broj ljudi je otišlo u emisiju zbog svrhe emisije. Većina samo uzima pare. A pre dejta bleje ceo dan spremajući se za snimanje i dogovarajući se kako će da ispadne sve to.

znam da su nekad slali vojnike da budu publika na snimanju granda

"ja sam nekad davno saznao da devojke vole kad muskarac lepo mirise od tad redovno koristim parfeme.jeste da kosta ali sam tako sebi obezbedio jedan plusic kod njih." hahahahahahahaha