Prijava

Pozdrav svima.
Od skoro sam ovde i prelistao sam dosta tema ali nisam naišao na ništa slično.
Za one koji ne znaju PUA je skraćenica od pick up artist.
Game je termin za proces muvanja devojaka.

U svetu ima dosta različitih pristupa ovoj temi i različitih ljudi koji su napisali knjige o istoj. Jedan od najpoznatijih je svakako Mistery sa istoimenim metodom.

Ja nisam jedan od sledbenika ovih učenja, ali svakako ima dosta korisnih saveta koje sam usvojio tokom mog gejmanja i koji mogu da pomognu kod devojaka.
Da li ima ovde ljudi koji praktikuju ove metode i sa koliko uspeha?
Da li preferirate day game ili night game?
Koje učenje vam je najbliže?

Z H A J K
H-H
A----A
J-------J
K---------K

E Šir Kane vidiš ovo se nikako ne radi u gejmu, zato što ne ističe tvoju vrednost i takođe stavlja ovu devojku na pijedestal što nikako nije dobro.

aj ne budite stoka, ne skrnavite temu, ja hocu nesto da naucim ako mozes da pokazes nesto ovako kako se to radi i tako to

Zelim ti od srca da i ti jednom jebes, pozz.

jbt ova može da eksira pivo

Pridjes, pitas je da li zna kako se nakucava kredit na poker aparatu, kad kaze da nema pojma - uhvatis je palcem i kaziprstom za bradavicu (bolje levu), i vrtis tamo - vamo. Uz osmeh naravno, i nemoj da stisnes prejako da ne bi pisnula u gace. Ja probao hiljadu puta, svaki put mi uspelo da je odvucem u krevet - ako ne to isto vece, a ono najkasnije prekosutra.

Petre video sam da na profilnoj imaš Peđu Gnjatića. Jel ga gotiviš ili se sprdaš?

kako se ljubi jezikom? jel kurcem?

ne sprdam se za pedju, on je prvi koji je poceo to sve da sprovodi u srbiji sa nekim vecim uspehom

A-sta ima?
B-nista
A-pa kako bre nista mora da ima nesto ;)