Prijava

Daj neko takmicenje posteri-reakcije

Može, zvaće se posteri za časni Krst. Naopako K.

Posteri za Časni nekrst, naopako ʞ, obrnuti krst.

Najbolje reakcije na novi stil sajta

Forum se gasi ili ne? Bar nam javite na vreme

Gasi se, pa se opet pali kad odu mongoli sa njega, mada to teško...

Elem mogla bi neka torta da padne tj. da se pojede, ne bukvalno da padne.

Hahahhaha ako su tarzani kupili sajt ima svaki dan po 100 naloga da pravim i da serem po njima.

Rasni to je notorna laž. Kupio je Istok Pavlović.

Hoće li biti okupljanja u skc-u za proslavu sajta?

Bio si dobar sajt. Iznjedrio si humor kakav Balkan vidio nije. Sve te jebene humorističke stranice na fejsu, posteri, Tarzanija, VICE pisci, Njuznet, stranice humorističke na Instagramu - sve je to nastalo od tebe Vukajlijo a pre tebe od genija i Tvorca Dudarima.

Elem braćo i sestre, tužni skupe, odajem ovom prilikom poslednju poštu nekada velikom sajtu Vukajlija koji je umro zbog nemara starog Kaizena, lošeg marketinga i vođenja. Zbog politike "mi smo kao seoska kafana".

Novi Kaizen je samo tu da završi zatrpavanje jame u kojoj smo.

Neka ti je laka crna zemlja, Vuko. :"(

paule vulfe očekivao sam više ekonomskih izraza sa vaše strane. ps srecan vam dan nezavisnosti hehehe

Krumpiru, zar nisi primjetjo da sam emotivan za Vućom :(

R.I.P. Čet
Ovo ostalo me ne zanima

danas desetogodisnjica, deseti deo veka smo pregurali.jeste to lepo ali nema mnogo razloga za slavlje.svake godine sajt je siromasniji ne mislim na finansije nije ovo banka nego na sadrzaj i korisnike.mnogi su napustili sajt kao sto su mnogi napustili zemlju dakle polako ali sigurno zarastamo u korov i tonemo u pesak i prasinu

Jesi li se ubio smisljajuci ovo labokv?

p.s. nije danas.

trebalo mi je oko 70min da napisem post, mozda bi napisao brze ali sam imao obaveza.skidao sam seriju sopranovi tj samo prvih 10 ep planiram ponovo da pocnem da gledam,.a sto pitas.malopre vidim kazu da smo zemlja kosarke, nekim danima smo zemlja vaterpola i tenisa a mi smo u stvari zemlja narkomana i propadanja, doduse ima mnogo i muzicara

Као што је ДС дао двадесет опозиционих странака које су умислиле да могу урадити нешто и да су веће папе од папе, тако је и овај сајт изнедрио милион дебилчина који пискарају глупости на интернету до првог жестоког бламирања (погледај Тарзанија, Дневњак, дебели Марко и сл). Наравно ДС је на 7-8 %, али кад кажеш опозиција мислиш ДС, а не нешто друго. Тако кад кажеш хумор мислиш Вукајлија, а не Тарзанија. Наравно последица 7% ДС је Балша Божовић и сличне дијаболе, као што су последица 7% Вукајлије пс, Бохор и слични.

Кад ДС неминовно буде назад на 25% Балша Божовић ће бити заменик секретара огранка ДС за координацију удружења Дрлупа-Рогача-Неменикуће, а кад се то деси са Вукајлијом одговор на сваки пост поменутих ће бити ајде мрш у чекаоницу.