Prijava

Ma Pez ovo cena bila pre udaje jbt, čitaj

Dtagana Katic se jebe samo iz ljubavi.

marina tadic je slatka ne verujem da se jebe.

Hahaahh, pezos gospodar.

Coa daj sta je igrao brat

Мају Николић арчи неки функционер СНС-а из Ниша.

E da jebao bih radu manojlovic vrlo rado

Ко не би? Уживо изгледа још боље него на телевизији.

sto se tice mie, gresis fendere da se jebe sa saricem, tako da si verovatno u krivu i za ostale

Знају Ваљевци ваљда.

a daru inace jebe dusan tadic...e vrv je jebe i gomila drugih fudbalera, al za ovog polu novosadjanina znam sigurno da je jebe

Исто су једно време трпали сви фудбалери редом Сандру Африку, Наташу Шавију и неке певачице Гранда. Цена 500 евра за старлете сат, певачице су ишле и по 300 евра, све се радило у апартманима у једној згради код храма. Ружица је била прво 150, па 300, сада је сигурно више.

Да се подсетимо.
http://www.opera-17.com/image/news/details/640/0/post_6562.jpg
БАНЕ ИВАНОВИЋ
http://previews.123rf.com/images/aquir/aquir1411/aquir141100468/33959541-mission-complete-red-square-stamp-isolated-on-white-background-Stock-Photo.jpg
____________________________________________________________________
http://www.alo.rs/resources/images/0000/049/331/10Dusica%20Jevdjenovic2,%20foto%20facebook_1000x0.jpg
ТОМА НИКОЛИЋ
http://previews.123rf.com/images/aquir/aquir1411/aquir141100468/33959541-mission-complete-red-square-stamp-isolated-on-white-background-Stock-Photo.jpg

Ne pitam ga ništa do četvrtka, da me ne vuče, ne kockam se do tad.

Inače, daru treskao burazer filipa kostića. Dakle ne samo fudbaleri, nego i oni bliski fudbalerima. A burazer mu je kao menadžer, haha.

Hahah toma nikolic jebeny

Kilograme pitaj za drugare ne moras ti odigrati.

i brate ko da ga pitas za recept za eliksir mladosti a ne za tiket, sta si ti jebeni gilgames jeli

sto se tice mie, gresis fendere da se jebe sa saricem, tako da si verovatno u krivu i za ostale
Знају Ваљевци ваљда.

Miu trenutno jebe paraćinac, valjevac cuo od ortaka (paracinca), burazer koji ima jedno 60-70 kamiona, nekoliko hala koje između ostalog izdaje koka koli i slično.

Koliko košta i da li se daje za pare trenutno ne znam. Ni ovog paraćinca ne znam tačno koji je, video sam sliku al sam zaboravio, kurčenje24/7 lik, kako to ide u svetu šoubizza možda je više ne jebe, ali tako sam čuo.

Isto tako sam čuo da je nebitniji od braće Teodosić poduvao kod Marine. Možda ništa nije tačno jer nemam overeno u sudu jbg, al tako je do mene došlo.

Da li je jebo Šarić ne znam ali držao je sve najbolje klubove u SCG tako da me ne bi čudilo da je pojebao bar pola estrade, nešto kao Peković trenutno. Šta koji kurac.

Kao Peković Sandri Africi što je dao "bakšiš" 30 000 evra, kad se vadila odakle joj novci, sve se mislim da je samo za pevanje.

e nije tacno dionizio jebe je jedan nas bivsi fudbaler koji nije toliko poznat bio nikad, ima kintu dobru ali nikad nije bio poznat toliko, tu njenog godista, cak sam cuo i da je zaljubljena u njega pored tucanja

Gde se seti gilgamesa jebenog? :D

Pa ni ovaj nije poznat i ima kintu, i tako tu su tih godina, video sam sliku kod njega u vikendici nekoj čini mi se, možda išla da se napoji izvorskom vodom ne znam.

A možda su samo drugari, a tuca je bivši fudbaler koji nije nikad bio poznat toliko.

Miu trenutno jebe paraćinac, valjevac cuo od ortaka (paracinca), burazer koji ima jedno 60-70 kamiona, nekoliko hala koje između ostalog izdaje koka koli i slično.

Знам која је фирма, тај лик је ожењен, има око 40 година. Његова бивша девојка (швалерка) долази у теретану у коју ја идем. Има ноге дуже од Раде Манојловић. Фаца к'о Маца Дискреција, али тело боље од Раде и Мие. Нема силиконе. Вечерас долази на аеробик.

dionizio tuca je ovaj moj sto sam rekao i to je tuca dobro i sa uzivanjem!! zapalicu ti kucu dionizio!

Mia sada ima dečka iz Mladenovca, Bojan se zove. Bio je u Zvezdama granda. Peva sad sa Miom u bendu. Zanimljivo je to da ga je ubacila tu njegova tadašnja djevojka i Miina drugaritza. Sad mu je bivša i nedrugarica od ove kapirate zašto XD

jebem vam majku svima ja sam u pravu