Prijava

izijem flips

dionizio tuca je ovaj moj sto sam rekao i to je tuca dobro i sa uzivanjem!! zapalicu ti kucu dionizio!

ahahaha

izijem flips
jebem vam majku svima ja sam u pravu

Hahahaha
AJD IDI ADMINUJ NA ŽENSKIM POSLOVIMA SA MYLYCOM MAJMUNE NEK TI NAREĐUJE KO OVIMA SA PUJE

Hahaha, možda je samo jebo ne znam. Možda nije ni jebo tako sam čuo kažem, nisam gledao jebiga.

Ustanovili smo da se Mia svakako mnogo tuca. Kako i nece devojka kad radi toliko, pati se.

izijem flips
zapalicu ti kucu dionizio!

http://i.imgur.com/LXHbAS4.gif

Mislite li da taj Miin (!?) decko zna da se ona jebe za novatz njemu iza ledja?

Ustanovili smo da se Mia svakako mnogo tuca. Kako i nece devojka kad radi toliko, pati se.

И још стиже да води Пинкове Звезде. Нема шта, вредна девојка.

http://arhiva.alo.rs/resources/img/27-09-2013/intext_big/749188-16.jpg
За Катарину Шишмановић је једно време био заинтересован и Бајатовић, чак је хтео и да је ожени.

Ako je s njom u bendu kurac može da ne zna kad posle svirke ovi iz benda sednu da jedu prasetinu, a ona ode "samo nešto da završi".

Za Miu znam čoveka, tj. ćaleta njegovog. Vrlo moćan čovek. Na proslavi firme za NG pevali Šaban i Ceca i usko je povezan sa familijom Milošević.

ko neke babe tračare ste jebene uz kaficu na heklanom miljeu ta pazite da se neprospe sitan je vez, ta uđite zaboga zašto stoite na vratima i šta velite ona pevačica prodaje svoje telo za 300 eura ta nemoje kasti, ma ajte molim vas ja sam čula za 200

Katarinu Sismanovic sam video u NS izlazila iz onog "sve za ljubav" sivog kombija na stanici kod pozorista. Prelepa je. A ima i glas prelep i sve. Bila je u vezi sa bivsim severininim muzem, mozda cak i verena. Kralj bakra onaj.

SokOdZove idi skupljaj nokte u teglu.

ta nemojte kasti uzmite deder jošte šnenokli i nastavite pruču o onoj pevaljki što oralno zadovoljava biznismene po šatrama ma šta kažete vi znate zeta njenog pašenoga da da pratim vas draga moja nastavite moliću

bila je to burna veza

Tražim vezu novu vezu, ko da letim na trapezu

ahahah kako volim kad se ribe ovako samouvereno kurce kao AKO TE JA PROPUSTIM KROZ SAKE i onda na najmanju mogucu cusku pocnu da vriste od bolova i da smaraju sa onim NA ZENSKO SI UDARIO KUKAVICE

ruzici veljkovic i natasi saviji bi ja opusteno platio samo da se mazimo i ljubimo, cak ih ni ne bi nesto jebao i to nego bas se mazio sa njima.
A radije bi jebao ove sto su u vezama i udate, te bi me vise palile cak i ako su losije malo.

Jel ima neka prica za milicu pavlovic?
Radu sam cuo da su bas razvlacili ko kobilu sto se tice seksa, ono seljanka neka iz Pecenjevca dosla u grad pa joj se sve osladilo
a dobre su mi sve te starlete kurve sto se trude kao da izigravaju neku intelektualnu elitu tipa ta stanija sa onim najogavnijim stopalima bucmastim i zglobovima debelim neseksi, i sto tripuje da svi misle kako ona zaradjuje pare od toga sto ima diplomu sa drzavnog faksa, a niko nikad nije posumnjao da se jebe za pare, po americi posebno