Prijava

Rasni, boli te kurac i ako pogineš, nije neka šteta, realno. A ja ako poginem, ovaj svet gubi jedan veliki um, a ova zemlja velikog čoveka.

Od 99 do 2003 valjda u mirnodopskim uslovima sam bio pozivan na vojne vezbe skoro jednom mesecno, katkad jednodnevne katkad visednevne. Samo jednom nisam otisao na jednodnevnu jer sam bio prehladjen i poslali mi poziv od sudije za prekrsaje. Odem direkt u kasarnu i najebem se majke majoru, kazem mu sram vas bilo onolika govna na Kosovu pojedosmo, kaznjavas me za glupost. Poceo da se izvinjava, kaze majku im jebem i ona govna iz administracije. Reko nemoj da me zovete vise, idem u zatvor ako treba.

Sad bih ratovao samo u slucaju pravljenja velike Srbije, naravno nikad sa naprednjacima , Seseljom i ostalim americkim placenicima. Samo sa nekim liderom centra.

Ako počne rat ja se učlanjujem u NVO kod Nataše Kandić, tu je lova.

Pa tvoje demokrate su picketine, nema sanse da ratuju, tako da onda sigurno neces ici u rat.

Jedini koji nikad nisu potpisali stetan ugovor za Srbiju (citaj dejton, kumanovo, brisel). Cinjenice su neumoljive, sacuvaj me Boze nepicketina velikih Srba Slobe, Seselja i Vucica.

Dzaba mi imputiras ove kao "moje", ja samo rekao da su ovi picketine. Pozdrav!

Nigde nista ne imputiram, demant je nesto drugo.

Волим ја војску и ја сам ЗА, ал бих највише волио да се врати војни рок због ових пичкица што не могу да устану пријеподне и што им кане суза на пјесму сергеја ћетковића

kakve to ima veze, najviše vojničkih glavica koje znam slušaju te plave orkestre i sve

vojnickih glavica hahaha

a sto bi to voleo ti cicadrazo, da napakostis tim mekuscima jeli

Rasni, boli te kurac i ako pogineš, nije neka šteta, realno. A ja ako poginem, ovaj svet gubi jedan veliki um, a ova zemlja velikog čoveka.

http://vignette3.wikia.nocookie.net/supermarioglitchy4/images/7/7d/OOOH.gif

Suvlasniče reaguj

toma je reko da on prvi ide sa dva sina na prvu liniju fronta da pogine ako treba

Ja bih se snasao bas lijepo gulim krompir

Eru Ilúvatar
kakve to ima veze, najviše vojničkih glavica koje znam slušaju te plave orkestre i sve

Можда некад, у Јна, зато се и распала за два дана хахахкајха

Волим ја војску и ја сам ЗА, ал бих највише волио да се врати војни рок због ових пичкица што не могу да устану пријеподне и што им кане суза на пјесму сергеја ћетковића

има 12 година

svuda sad pederi jer nema vojske jelda