Prijava

https://hr.wikipedia.org/wiki/Novi_ateizam
AHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA bongtejebo pa nisam znao da ovo postoji
"četiri jahača Novog ateizma" AHAHAHAHAHAHAHAAHAHA jeri i vama smiješno koliko i meni, ako nije, opijate uzmite ljute

u narednom postu ću citirati burazerovog drugara na ćirilici

атеисти верују у курац да га пуше

U narednom postu ću presloviti Radjardov post u kome je citirao burazerovog drugara na ćirilici, u latinicu zbog nesrpskog dela ovog humorističkog sajta

ateisti veruju u kurac da ga puše

hvala u ime srpskih katolika i muslimana koji posećuju ovaj sajt, ali imate jedan zarez viška koji je apsolutno poremetio ton kojim je ta rečenica izgovorena

prepravljeno, hvala na ukazivanju na grešku!

https://sr.wikipedia.org/wiki/Нови_атеизам#/media/File:Four_Horsemen.jpg

Kakve glave jebote, usta im poprimila oblik kurca. Ovaj dole levo se jebe u uvo i u nozdrvu garant.
Ovaj starac je premator za jebanje al se zato igra plasticnim kurcom kad je sam kod kuce, vidi mu se u brkovima

Napisah prvo Rasnijevi drugari al Rasni je za njih Doktor Etker, pa sam morao izeditovati brt

Sta pises o meni stalno majku ti jebem bolesnu pedersku

Скинух некад давно апликацију нешто као Atheis чисто да видим што има, и тамо те уче како да будеш атеиста и кад ти (буквално овим ријечима) приђе вјерник и каже: Вјеруј у Бога или ћу да те пребијем!, како да му одговориш и избјегнеш физички сукоб

Jbg, što ti je zapad, kod nas ti ne daju instrukcije xD

Mislio sam u početku da je ateizam ne znam ni ja šta, a onda sam shvatio tužnu surovu istinu, a to je da ateizam ide ruku pod ruku sa:
-podržavanjem lbgt populacije
-podržavanjem berni sendersa i hilari klinton
-hejtovanjem trampa
-podržavanjem legalizacije droge
-neambicioznim životom lenjog debelog igrača lola
-nejebanjem
-remeom
-podržavanjem šaše jankovića ili vuka jeremića
-trpanjem dildoa u bulju
-ne davljenjem beograda
-hejtovanjem beograda na vodi
-paradiranjem sa pederima
-jesam pomenuo borbu za prava pedera?
-black live matters-om
-komunizmom i bivšom jugom
-eu i nato paktom

Sta pises o meni stalno majku ti jebem bolesnu pedersku

Pa zato sto si mnogo lep majke ti ga ciganske nabijem u picku

Nije bogougodno vrijeđati nečiju majku.

sramota me je sto sam ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

celtic
Nije bogougodno vrijeđati nečiju majku.

pre sat vremena

A jbg on je prvi počeo... inače nikom ne psujem roditelje prvi.

Eee moj Rasni... izdali te prijatelji izdao te brat